Mimo rýžovaru je na trhu další pomocník, tentokrát na polévku

Bez polévky na stole si to málokterá maminka dokáže představit. Vždyť je to základ, který nám vštěpovali už i naše rodiče. Zkrátka a jasně, grunt! Domácí polévka je zdravá a chutná, děti si jí zamilují.

Dejte sbohem papiňáku, kde jste hovězí vývar vařila několik dlouhých hodin. S tímto novým pomocníkem si snadno a hravě připravíte polévku za mnohem kratší čas, přesto kvalitní. Stačí jen zvolit suroviny, které máte rádi a dát do polévkovaru. Ten vám polévku za půl hodiny udělá sám.

Vitamíny, minerály, vláknina, voda, rovná se živiny a hydratace v jednom

Pro malé děti je důležitý pitný režim, ale sama moc dobře víte, že když dítě pít nutíte, nemá to až takový efekt. S polévkou dostanou nejen potřebnou tekutinu, ale i další tělu prospěšné látky. A polévkovar vám ušetří čas. Stačí jen navolit program, např. zeleninová, krémová, extra jemná, polévka s kousky, atp..a pomocí stisku tlačítka se vám polévka vytvoří. Dodáte jen suroviny a je hotovo.

Má i další funkce, nebojte

Výborné je, že nevaří jen polévku, ale dá se tu připravit i přesnídávka, džem nebo smoothie. Určitě je toho mnohem více, sama na to přijdete. Některé děti nemají rády, když jim v polévce plave zelenina. Zejména mrkev, celer a petržel, dětem prostě nejdou přes ústa. S navolením vhodného programu vám polévkovar zeleninu i namixuje.

Jelikož polévkovar uvaří klidně 2 litry polévky, máte zbytek i na druhý den. Součástí je tepelná pojistka, která zaručí, že se ingredience nespálí díky integrovanému teploměru. Zapomněla jste tam něco vložit? Klid, můžete i v průběhu vaření, je zde paměťová funkce. Polévkovar vlastní LCD displej, takže vždy víte, kolik času ještě zbývá a vy budete moci servírovat. Když zrovna není ještě chuť jíst, nastavíte si dalších 30 minut pro udržení teploty.

Štítky: , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares