Tipy pro krásu pro zaneprázdněné maminky – čeho se vzdát

Najít si čas sama pro sebe, je s dítětem skutečně nelehký úkol. Někdy si večer nestačíte dát ani horkou sprchu, ale na druhou stranu, je to pro vás výzva. Jak dlouho jste se již necítila atraktivní a přitažlivá? S našimi tipy zabere vaše úprava několik minut a zlepší se vám sebevědomí.

Nelakujte si nehty, nechte vyniknout přirozenost

Nalakované nehty musíte udržovat. Je lepší sloupaný nebo žádný lak? Rozhodně si ušetříte čas, když si upravíte své nehty běžným způsobem, ostříháte, event. zatlačíte kůžičku a nalakujete třeba jen bezbarvým lakem.

Přijměte své vlasy takové, jaké jsou

V praxi to tedy znamená, že jestli se vám vlní, nerovnejte si je. Pokud je máte zase rovné, nefénujte je. Ztrácíte tím spoustu času, hezká dokážete být i se svými přirozenými kudrnami.

Nedokážete se poprat s tím, že si nebudete kulmovat vlasy? Přirozený look vytvoří jemné vlny, které získáte pomocí francouzského copu přes noc. Ráno vlasy rozpustíte a jste šik. Nebo si vlasy stočte a sepněte do drdolu během dne, vašim dětem váš nedbalý vzhled nevadí a vy budete mít vlasy hotové na večer. Pro odvážné maminky – zkraťte vlasy na krátko, nebudete s nimi mít žádné starosti.

Oči přejeďte jen tužkou

Nezabere vám to více, než dvě minuty času. Když si děláte oční stíny a ještě si malujete řasy, je to na dlouho. A váš pohled bude výraznější, žádná šedá myška.

Před spaním používejte kokosový olej

Jako hloubkový regenerační kondicionér vám poslouží kokosový olej. Vaše vlasy vyživí v noci během spánku a vlasy budou krásně měkké a poddajné. Vlasy si myjte jednou za dva dny, to přece nevadí, že si hlavu nebudete mýt každý den. Ono se nic nestane!

Na rty i tváře jeden kosmetický přípravek

Ano, jsou takové lehké balzámy příjemné struktury určené na rty i jako tvářenka. Proč je nevyužít, že? Stejně tak se vyrábí i denní krémy s opalovacím v jednom. Vaše pleť bude krásně bronzová i tak!

Využijte služeb salónů

Prodloužení řas či tetované obočí, i to je možnost, jak se cítit dobře. Odstranění chloupků laserem je také možností, jak se neholit pořád dokola.

Štítky: , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares