Dokonalý „look“ na zimu: zaměřeno na extra hydrataci!

V zimě má naše pokožka sklon k dehydrataci. Ve výsledku je šupinatá a červená a nutně volá SOS po správné péči. Jenže vy přesně nevíte, jak na to? Klid, jsme vaše záchrana!

Bude potřeba pokožku hydratovat a dodat tolik potřebnou vláhu. Současně ji chránit před útoky chladu a mrazu.

Není dobré zatěžovat pleť přílišným nánosem make-upu

Když volíte make-up, tak si rozhodně vybírejte hydratační. Pleť totiž potřebuje dýchat a ne udusit pod tunou zakrytých nedokonalostí. I když je venku větrno a deštivo, je nutné dbát na tyto drsnější podmínky a zohlednit je i v péči o pleť.

Jak udělat, aby vám make-up dokonale padl na vaší tvář?

Bude to chtít podkladovou bázi. A to ne jen tak ledajakou. Zesvětlení pokožky poskytne vzhled hladké a hydratované pokožky. A držte se známého rčení: „Někdy méně, znamená více.“ Tady to platí dvojnásob.

Raději lehký a svěží make-up, než těžký neprodyšný nános. A klidně o tón pleti světlejší, jelikož v zimě vypadá umělý efekt opálené pokožky nepřirozeně.

Oči mohou vypadat opuchle

A víte proč? Činí to nadměrné působení chladu. Kolem očí vám mohou začít prosvítat modré žilky a vylézt i „pytle“ pod očima. Vezměte do ruky korektor, než jdete ven a ještě lépe – předtím naneste na pleť i vyživující sérum.

Rozjasněte tváře

Lidově řečeno mít na tvářích „ruměnec“ vůbec nevypadá špatně. Naopak, v zimě nám tváře červenají, tak proč z nich neudělat naší přednost? Než vám však zčevenají, doma jim dodejte třpyt do broskvového tónu.

Nebude to působit přehnaně, ale naopak přirozeně. Pokud nemáte odstín broskvové, zvolte např. šampaňské nebo „pink“ do růžova.

Rty – raději šťavnaté, než rudé

Je plno žen, které milují rudou červenou rtěnku právě v zimě. Připadají si v odrazu s bílým sněhem sexy, ale je to, to pravé ořechové? Zvolte raději bledší odstín, který na rtech bude působit něžně a romanticky.

Štítky: , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares