3 tipy, jak vytvořit jedinečné outfity, v nichž mají hlavní roli legíny s nápadným potiskem

Ženy po celém světě, včetně známých celebrit, v posledních letech našly velkou oblibu v legínách. Nezdá se, že obliba legín klesala – naopak, výrobci stále přicházejí s kvalitnějšími materiály a také jedinečnými a originálními vzory. Pryč jsou doby, kdy nám v šatníku stačily základní černé legíny, i když bez nich se samozřejmě neobejdeme. Přineste svému šatníku svěží vítr, legíny s nepřehlédnutelnými vzory dokáží i z nudného outfitu vytvořit ženu, co má styl a „šmrnc“. Měj na paměti, že šedé myšky nejsou v módě. Objev i barevné výstřední tóny, my Ti poradíme, jak je nosit.

Neboj se být nápadná a svá

Většinu žen děsí pomyšlení na nošení legín s potiskem, a je to škoda. Když se však nosí ke správnému outfitu, poskytují zcela nový rozměr stylu. Na rande s brunchem nebo na večer ve městě doporučujeme zkombinovat legíny s topem v délce tuniky, sakem nebo mikinou s kapucí; nebo se sportovní podprsenkou pro náročné tréninky s trenérem nebo strollering. Strollering je jednou z akcí, kde můžeš zazářit.

Kombinuj potištěné legíny se správnými botami

Jednobarevné kozačky v jakékoliv délce, ovšem ne přes nad kolena, jsou skvělou alternativou k legínám se vzorem. Tyto typy bot v kombinaci s potisky legínách pomohou prodloužit nohy, budeš vypadat vyšší, štíhlejší a sebevědomější.

Pro pohodlnější styl zvol kecky nebo sportovní obuv.

Nezapomeň na doplňky

Sama jistě víš, že doplňky mohou měnit celý outfit a kombinace legín s potiskem není výjimkou. Doplň oblíbené legíny baseballovou čepicí, ve street stylu se budeš cítit uvolněně a pohodlně. Do chladnějších dnů se hodí mikiny s kapucí.

Další zvýrazněním mohou být barevné tkaničky do bot, které ladí s jednou z barev legín. Pohodlí a jedinečnost jsou v módě, i když jsi zrovna na mateřské.

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares