Jak si zpestřit dny čekáním na Ježíška? 1. díl

Dny před Vánocemi jsou kouzelným obdobím a existují způsoby, jak si je ještě oživit! Víte o tom, že aktivitami, zmírňujete současně i stres? Nemusíte kupovat ty nejdražší dárky, abyste někomu udělali radost.

Úsměv na tváři je pro vás nevyčíslitelnou odměnou. A člověk si na tyhle zdánlivě obyčejné věci, jen tak nezapomene.

Svátky jsou časem, kdy zažíváme výjimečné okamžiky

Vyberte si vánoční stromeček podle vašich představ

Nejjednodušším způsobem je vybrat strom někde od prodávajících. Je to v pořádku, ale ten zážitek, kdy si uříznete vlastní stromeček je adrenalin a vzrušení v jednom! Spojíte navíc příjemné s užitečným, když si vyrazíte na procházku.

Ujistěte se, že nejste na soukromém pozemku a neporušujete žádné zákony. Předem se domluvte s myslivcem nebo hajným, které stromy chtějí v blízké době kácet a nvadilo by jim, když o jeden ze stromků, přijdou již nyní.

Sníh a mráz

Když napadne sníh, nemusíte jít jen bobovat. Super zážitek z jízdy poskytnou velké saně. A můžete se s rodinou střídat, kdo je zrovna potáhne. Stačí si vzít pár teplých dek a můžete se na nich vydat do lesa. Je to zábava! A pořízené fotografie zasněžené krajiny, kde není ani stopa, budou jako z pohádky.

Napadly vás brusle? Správně, naostřete zoubky a vydejte se na kluziště. Oprašte své dovednosti a určitě pořiďte brusle i vašim dětem. Kolem čtyř let by to mohly rozhodně zkusit. Neochuzujte se o zážitky.

Vyrábějte ručně dělané dárky

Ručně dělané dárky ocení celá vaše rodina. Je to jedinečný způsob vyjádření, jak moc vám na vašich blízkých záleží. A stačí pár drobností, ani za materiál nemusíte vynaložit moc. Dárky nádherně zabalte, ať pod stromečkem krásně září.

Náš tip:

Připravte si prázdné vymyté zavařovací sklenice. Potřete je tekutým lepidlem a obalte v soli. Můžete sem nasypat i pár třpytek nebo sklenice dozdobit vystřiženými filcovými ozdůbkami.

Vršek sklenice omotejte drátkem a můžete provléct symboly Vánoc, např. stromeček, andělíček a sob.

Štítky: , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares