Odpovězte svým dětem za Ježíška, potěší je to, ale i poučí

Zřejmě většina dětí píše před Vánocemi dopis Ježíškovi. To ještě netuší, že jim odpoví. Na internetu existuje spoustu verzí, kam se dá vepsat text. Jsou však mezi námi i lidé, kteří si nemohou dovolit zaplatit za šablonu, proto jsme vám připravili naší podobu. Jednodušší to ani být nemůže!

Stačí vytisknout a zbytek už je ve vaší režii. Odpověď klidně přeložte i do jiného písma se znaky a obrázky. Děti budou překvapené a nadšené. Můžete si vyrobit také speciální obálku nebo přání. Prozáříte tím dětem den, ale současně podpoříte i fakt, že budou na Ježíška věřit mnohem déle..

Pro méně zaneprázdněné máme tip – přepište obsah svou rukou.

Inspirace na šablonu

Milý/á …..,

tvůj dopis ke mně v pořádku doputoval a posílám ti svou nebeskou odpověď. Přeješ si moc krásné dárečky, ale ne vždy dostaneš vše, po čem toužíš. Nejsi žádná hříšnice, ale tak to v životě bývá 🙂

Má to jediný a prostý důvod – kdybych všem splnil, o co si napíší, ze světa zmizí vděčnost a skromnost. Místo toho se tu rozmůže marnivost a chamtivost. Vím, že jsi moc chytrá holčička, takže to určitě pochopíš.

Pokud tedy nerozbalíš všechny dárky, které chceš, přej si něco třeba k narozeninám. Vám lidem občas chybí trpělivost 🙂

Přesto doufám, že tobě i jiným dětem vykouzlím úsměv a budete mít obrovskou radost.

Ježíšek

Užívejte si s dětmi tento předvánoční čas v plné parádě

Poslouchejte koledy, dívejte se na pohádky a hlavně se mějte všichni rádi. Upečte si dobré cukroví, malým dětem lze recepty přizpůsobit jejich věku a schopnostem. Stačí si najít ten, který je vypočítán na hrnky.

Snadno tak vytvoříte perníčky, jenž se dají zdobit bílkovou polevou a zase máte o zábavu na jedno odpoledne dokonale postaráno.

Nicméně je důležitý i pobyt na čerstvém vzduchu. Vezměte boby, sáně nebo lopaty a běžte si zajezdit z kopce dolů a postavte sněhuláka.

Všechny tyto činnosti sbližují, jelikož je děláte společně a s chutí. Není to totéž, když si dítě samo hraje v dětském pokojíčku.

Štítky: , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares