Dárky na poslední chvíli: dřevěné hračky pro batolata jsou top

Stále ještě nemáte všechny dárky? Je na čase je dokoupit v kamenných obchodech nebo v e-shopech, kde ještě garantují doručení do Vánoc. Pojďme na tipy, které vám výběr usnadní. Děti dárečky zbožňují. Kupujte hračky s certifikátem, je to pro dítě bezpečnější.

Dřevěná krabička s oblékáním medvídků, panenek, atd.

Tak tahle hračka má hned několik podob. Ať už oblékáte medvídka nebo třeba panenku, dítě si u toho vyhraje. Je zde několik šablon a děti si je mění, jak je napadne. Mohou převlékat do pyžama nebo kalhot, triček, sukní, atp. Postavičku složí z dílků a pak už jí převlékají její garderobu. Zábavná a levná zábava.

Dřevěné pexeso

Trénujte dětem paměť pomocí pexesa. Hitem je pexeso ze dřeva. Výhodou je, že jednotlivé kartičky se tolik neztrácí, jako ty papírové. Existují pexesa, které mimo kartiček obsahují k obrázkům i knížku, kde dítě najde o dané tématice další informace. Přečtete si společně o polární lišce, kterou obrátilo jako dvojici, atd.

Dřevěná zatloukačka

Na obyčejné dřevěné konstrukci jsou kulaté výřezy pro zatloukání špalíčků. Mají různé barvy, takže se s dítětem můžete učit, kterou zatluče jako první, např. červenou, žlutou, zelenou a modrou jako poslední. Pro starší děti je vhodné i navlékání kroužků do jednotlivého počtu.

Magnety

Skládají se nejrůznější tvary na magnetickou tabulku. Verzí je nesčetně mnoho, stačí si najít vaše oblíbené postavičky, zvířátka, auta, mašinky..Existují také magnetické pyramidy, které do sebe zapadají díky tomu, že se vzájemně přitahují. Jsou sice dražší, než obyčejné, ale ty malým dětem hodně padají, mají nestabilní dílky.

Také magnetické rybičky jsou perfektní. Mohou být i v počtu 12, takže děti u toho vydrží poměrně dlouhou dobu. Díky tomu, že je na rybce ukotven magnet, přichytí se na prut a vytáhne.

Magnetické divadlo je už vyšší investicí, ale je to vděčná hračka. Dítěti vydrží hodně dlouho, baví ho i v předškolním věku. V obchodech naleznete většinou podle pohádek, např. Červená Karkulka, Popelka a Krteček.

Štítky: ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares