5 tipů na silvestrovské rande

Ač je Silvestr dost často spojován s bujarým veselím, je také potřeba brát v úvahu, že je jednou z nejvíce stresujících událostí roku. I z toho důvodu si sem naplánujte rande, aby tlak, který vás svírá – pominul jako pára nad hrncem.

Přivítejte Nový rok a snažte si ho užít

Když do toho započítáte vaše neustále ječící děti, přeplněné nákupní fronty včetně MHD, stanou se pro vás tyto faktory zabijákem vaší nálady číslo jedna. Připravte se na rande s předstihem. Mějte doma vše nakoupené, děti zajištěné hlídáním u prarodičů a k dopravě raději využijte svůj automobil. Preventivně se tím ochráníte od chmurů a depresí.

Co je klíčem k úspěšnému silvestrovskému rande?

Mít mistrovský plán a držet se ho! Bez dalších okolků vám přinášíme některé z nejlepších nápadů na silvestrovské rande, které vám a vašemu partnerovi prozáří silvestrovský den.

Mini dovolená na jednu noc

Cesta do jiného města a změna prostředí s vámi učiní hotový zázrak. Je to jako balzám na duši, nechat se hýčkat službami v luxusním hotelu a dopřát si servírování jídla.

Pokud plánujete vyrazit někam do hor, nezapomeňte si před odjezdem pořídit nějaké kvalitní vybavení na sníh.

Silvestr bez médií

Ano a je tím na mysli rádio, televize, telefon a všechna další zařízení. Nekontrolujte mobil každou hodinu, jak jste zvyklí. Dejte si pauzu. Věnujte se jeden druhému, nenechte ukrást svou pozornost k partnerovi zapnutou obrazovkou. Buďte tu jeden den jen pro sebe, i kdybyste ho měli jen tak proválet v peřinách.

Můžete si zahrát vaší oblíbenou deskovou hru

A větší zábavu si užijete, když si nějakou hru společně vymyslíte a nakreslíte. K tomu si připravte dobré pohoštění a hrajte klidně do doby, než hodiny odbijí půlnoc. Skvělou hrou je také scrabble.

Romantická večeře u vás doma

Otevřete si lahvinku vína, zapalte oheň v krbu nebo svíčky, poslouchejte hudbu jako kulisu a nechte jen tlumené osvětlení. Tato intimní atmosféra zákonitě sbližuje. Máte pocit, že se ze vztahu vytratila jiskra? Zde máte nápad, jak partnera nenápadně svést.

Bruslení

Bruslení venku ve tmě s příjemným osvětlením a termoskou horkého kakaa. Umíte si představit hezčí rande?

Štítky: , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares