Je špatné mít sex s dítětem v pokoji?

Bylo by hrozné pro mě a mého manžela mít sex, když dítě spí ve své postýlce u nás v pokoji?

Je to nevhodné? Ne. Byli byste první pár, který měl sex s dítětem v pokoji? Rozhodně ne. Skutečnost je, že děti (obzvláště novorozenci) můžou spát ať se děje cokoliv, i když budete mít sex.  Ale pokud vám ta představa vadí, pokuste se být tišší a rychlí (to znamená bet předehry) nebo zkuste jiný pokoj.

Experimentujte s tím, kde budete sex provozovat, například kuchyně, koupelna, atd.) Nezapomeňte, že pokud budete mít obavu z toho mít sex ,,před“ vašim dítětem, můžete mít problém se vzrušením.  Nebudete tak nabuzená eroticky nalazená.

Abyste předešly této situaci, promluvte si se svým manželem o svých obavách. Pokud řeknete partnerovi na sex ,,NE“, může si to vyložit, jako že není něco v pořádku. Nezapomeňte, že čím víc spolu budete komunikovat, tím lepší váš sexuální život bude.

Štítky: , , , , ,

Related Posts

by
Jsem maminkou dvou ratolestí už přes deset let a sama si moc dobře pamatuji, jaké to bylo poprvé hledat všechny informace spojené s těhotenstvím a výchovou. Rozhodla jsem se proto psát články, které snad všem snažilkám, těhulkám a maminkám pomohou v této těžké "práci". Ráda vařím pro svou rodinu, snažím se pravidelně běhat a udržovat se v kondici.
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares