Vánoční výzdoba, jak se patří: zaměřeno na okna – 2. díl

Vynikající a úspornou dekorací jsou nejrůznější LED řetězy. Jelikož nevytváří žádné teplo kolem sebe, jsou tím pádem i bezpečné. Snítky skořice a badyánu zase provoní místnost – můžete je upevnit na menší věneček, který bude v okně skutečně skvostný.

Pokud jde o dekory volte hvězdy. Jsou a budou stále v kurzu. Krásné hvězdy, které svítí bíle nebo žlutě jsou výsostnou výzdobou. Zaberou poměrně i dost místa, takže už nemusíte vymýšlet žádné další větší dekorace, postačí drobnost.

Kdo se nespokojí jen tak s něčím, může tvořit své vlastní ozdoby

Hodně se dělají třeba z papíru a takové papírové městečko je opravdu nádherné. Na jeho výrobě se mohou podílet i vaše děti. Siluety domků, hvězdné oblohy či zvířátek a pohádkových postaviček si děti zamilují. Předloh na internetu je jako hub po dešti, stačí si vybrat tu vaší oblíbenou. Na sklo se přichytí jen izolepou a je hotovo.

Další tipy

Šišky a sušené plátky pomerančů a citrónů uvažte na režný provázek a zavěste do oken. Mimo jiné se dají použít i další komponenty jako třeba sušené květiny, plody a jehličí. Je to kouzlo Vánoc, které vás zaručeně nadchne.

Kdo rád tvoří, je tu ještě návrh na výzdobu, která je trendy. Nenapadla by vás zubní pasta na okno? Je to tak, stačí si jí nanést na víčko od zavařovací sklenice, vzít do ruky štěteček a malovat. Ze zubní pasty vznikají dokonalé obrázky, které mají svůj půvab. Nevěříte? Vyzkoušejte a dáte nám za pravdu.

Na trhu se objevují i nejrůznější umělé sněhové spreje, kterými dokonale dotvoříte sněhovou nadílku. Stává se už celkem pravidlem, že na Vánoce není sníh, tak proč si ho nedopřát, alespoň na dekoracích. Vystříhejte si vločky z papíru a postříkejte sněhovou pěnou nebo pěnu nastříkejte pomocí šablon na okna či jen při okrajích jako sníh pod domy, atp. Variací je celá řada.

Štítky:

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares