S dětmi do lázní? Proč ne?

Moderním trendem v posledních letech není dovolená u moře, ale v lázních. Může se tak spojit odpočinek s užitečným. Co když, ale už máme děti? Nevadí. Je řada míst, kde nás i v lázních rádi ubytují s dětmi. Při volbě ubytování je vhodné si předem zavolat do daného hotelu a zeptat se na zapůjčení například dětské postýlky.

Skvělým místem pro rodiny s dětmi jsou bezpochyby Mariánské Lázně. Místní rádi vtipkují, jedná-li se o park ve městě, nebo město v parku. Lázně vynikají svojí bezprostřední polohou uprostřed přírody Slavkovského lesa. Mariánské Lázně nebo-li klimatické lázně jsou vyhledávány především pro velmi kvalitní ovzduší podporující imunitní systém.

Dalšími výhodami jsou léčivé prameny, dětská hřiště v parcích i volné přírodě, sportovní areály a místa ke koupání. To vše splňuje podmínky rodinné dovolené.

Kam vyrazit s dětmi?

Nejzajímavějším místem v Mariánských Lázních je dětská stezka s mariánskolázeňskými veverkami. Cestou vás provede sama jedna veverka Karolina, kterou povýšili na samotnou průvodkyni.

Na cestě čeká na děti několik úkolů, které děti seznámí se zajímavostmi z města a okolí. Úkoly jsou lehké, zvládnou je i ti nejmenší. Na konci stezky čeká na děti lákavá odměna. Více informaci Vám poskytne místní infocentrum.

A kam se staršími dětmi?

Pokud máte již děti starší a veverky už na ně nezabírají, zkuste Golf. Hřiště Chip&Putt je určeno pro naprosté amatéry a tudíž ho mohou vyzkoušet i větší děti. Pokud byste chtěli zavítat do Mariánských Lázní za tímto účelem. Můžete vyzkoušet přímo Golfové pobyty.

Tip: Pohádkový sochařský ráj

V místním parku hotelu Krakonoš je obnovena tradiční pohádková cesta, kterou tvoří pískovcové sochy s motivy známých pohádek. Pohádková cesta je určena i pro nejmenší a je přístupná i pro kočárky. Svoji podobou okouzlí nejen dětskou duši, ale přiláká i dospěláky.

Štítky: , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares