Jak se ve své ložnici cítit jako v sedmém nebi? 2. díl

Slyšeli jste někdy o variantě, že by byla vana umístěná v ložnici? V našem druhém díle se dozvíte plno překvapivých věcí. Už nikdy nebudete muset jet na dovolenou, jelikož se tak budete cítit i doma.

Pro majitelé malých koupelen je snem mít vanu v ložnici, ale jak na to?

Je již předem zřejmé, že budete muset zvážit instalatérské práce, ale vana u postele, je nejoblíbenější. Je zárukou, že se tu budete cítit jako v luxusním hotelu.

Otázkou však zůstává, jak skrýt všechen nepořádek, když nebude dostatek místa? Úložný prostor v ložnici je nezbytný a dobrou volbou, kam dát věci, je zkrátka a jednoduše – za dveře.

Vestavěné skříně je dnes možné vyhotovit na míru tak, aby dosahovaly výšky od podlahy až ke stropu. Nikde nic nevyčnívá do místnosti a vše je schováno na pravém místě.

Nechte do vaší ložnice vstoupit barvy

Při vytváření klidného a nadčasového prostoru je tendence k neutrální paletě barev. Bílá je klasika a vždy bude patřit mezi top barev, ale odvážnější barvy vytváří obraz jedinečnosti a dražších variant.

Co třeba snoubit teplou oranžovou s chladivou modrou? Ač to možná na někoho bude působit divočeji, stačí tento efekt rozbít elegancí a směsicí vzorů a jedné šedé stěny.

Plno lidí však dá přednost monochromatičnosti, protože se domnívá, že je to jediný způsob, jak tu dobře usínat.

Tapeta do ložnice

Tapeta do ložnice je další skutečně nenáročnou „aktualizací“. V ložnici na hlavní stěně může působit jako ústřední bod, aniž by nějak oslňovala. Ať už tapetujete jen jednu akcentovou zeď nebo obklopujete celou místnost (včetně stropu) – vytváříte tím útulnější prostor.

Udržujte vše čisté

Mimo toho, že se o svou ložnici budete starat jako ze žurnálu, co se týče úklidu, tento efekt vzbudí také čerstvá květina ve váze na nočním stolku.

Doplňte živost materiály jako je samet. Když do tohoto prostoru vstoupíte, měli byste být klidní a zpomalit se i srdeční frekvence.

Štítky: , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares