Toužíte vypadat mladší i tam „dole“? Přečtěte si o možnostech plastiky!

Každá žena touží být atraktivní, ať je v jakémkoliv věku. Nicméně stárnutí není jen o novém počtu vrásek a šedin, ale také o elasticitě kůže. Bohužel všechno souvisí se vším a týká se to také pochvy nebo stydkých pysků jako takových.

Chcete něco vylepšit?

Moderní chirurgie se zabývá i touto problematikou a efektivně napravuje škody napáchané roky, ale i třeba záhy po porodu. Ženy se tak svěřují do péče kvůli velikosti stydkých pysků, které touží zmenšit nebo mít také pevnější pochvu.

Labiaplastika

Labiaplastika zmenšuje velikost stydkých pysků, zejména těch vnitřních. Existují také různé zákroky na klitorisu, aby vedl k ještě větší rozkoši.

Co žena, to individualita. Ať už jde o vzhled genitálií nebo něco jiného, některé věci je potřeba dát do pohybu. U větších stydkých pysků je totiž poněkud náročnější hygiena, což může způsobit řadu nepříjemností – od podráždění až po infekci projevující se výtokem.

U vnějších stydkých pysků Labia majora – řada žen naopak touží po jejich zvětšení. Ke změně vzhledu je zapotřebí tuku. Tím se napravuje zvrásnění a ztracený objem.

Vaginoplastika

Vaginoplastika je chirurgický zákrok, který „utahuje“ vaginální oblast. Procedura napne svaly a zmenší průměr poševního vchodu. Tento postup má nízké riziko komplikací a vede k lepšímu sexuálnímu fungování.

Pro jaké skupiny žen je vhodná vaginoplastika?

  • ztráta vaginální napětí (tonus) v důsledku porodu, stárnutí nebo léčby (radiační terapie nebo hormonální substituce u nádoru prsu)
  • nespokojenost se vzhledem genitálu
  • potíže s hygienou, cvičením či sexem

Vagína stárne stejně jako každá jiná část těla

Pokud tedy hovoříme o jisté korekci a chceme-li zvrátit účinku času, pak jsou tyto vaginální omlazovací techniky naprosto normálním a běžným požadavkem. Jen se o tom nikde moc nemluví a ženy neví, jaké mají možnosti…

Štítky: , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares