Jak vyzrát nad deštivým počasím? Kupte si kvalitní holínky

Zatímco se dříve holínky vyskytovaly spíše na nohách farmářů a dalších lidí majících statek, dnes je tomu úplně jinak. Boty do deště se staly hitem a doslova otřásají světem.

Mají styl, jsou různě vzorované a do deště tak praktické! Pojďme se podívat, jaké máte možnosti výběru.

Holínky udrží vaše nohy v suchu a teple

Chcete udělat dojem? A zároveň přijít na praktické řešení, co si vzít na nohy, když jdete ven, fičí a padá déšť? Obujte si holínky, ale ne jen tak ledajaké. Moderní holínky předčí veškerá vaše očekávání. Jsou zkrátka a jasně šik!

Ať už jdete ven se psem na procházku do bláta nebo na zahradu, holínky jsou a vždy budou všestranně použitelné. Je to celoroční obuv. Přemýšlejte také, kde jim uvolníte jejich výsostné místo. Zohýbané pod botníkem by neměly zůstat, ničí se tím.

Vysoké versus kotníkové

Jsou ženy, které nesnesou boty sahající na lýtka, tak proč si nepořídit elegantnější verzi? Holínky se vyrábí i kotníkové. Roli pak hraje také design. Plno výrobců se předhání rozmanitou grafikou a vy si tak můžete koupit holínky přímo na míru k danému outfitu. Chcete ladit a nenechat nic náhodě? Pak čtete tyto řádky správně.

Styl není to jediné – pohodlí a dlouhá životnost hraje prim

Ať už se rozhodnete pro originální holínky se vzorem nebo klasické černé vysoké holínky – jedno je jisté, je potřeba také vsadit na kvalitní materiál a zpracování. Co třeba přírodní kaučuk s polyesterovou podšívkou? Při výběru se soustřeďte na ikonickou značku – renomované a prověřené holínky něco vydrží!

Dále na fakt, aby byly pohodlné a lehoučké. Zateplené holínky jsou super, ale na chvíli, pak se v nich začne pařit noha. Některé holínky nejsou také vhodné proto, že jsou úzké a ne všechny ženy se do nich obují. Pokud tedy patříte mezi ženy se širšími lýtky, je dobré si je předem vyzkoušet. Některé holínky lze v lýtkové části regulovat, ale je jich skromný počet.

S těmi si můžete vzít do bot klidně i podkolenky, na to je také dobré myslet. Nicméně holínky by vám neměly být zase příliš volné, to je potom také na škodu. Tření hran o kůži vás bavit nebude!

Barevnost holínek je bezedná

A jaké barvičky jsou nyní v kurzu? Je to zelená, černá, ale i slunečně žlutá a zářivě modrá.

Jaro a podzim jsou ročními obdobími, kdy to holínkami žije. Tak se připravte na jarní sezónu! Některé holínky se dají zaručeně nosit již teď.

Štítky: , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares