I župan má styl: vyberte si ten, co vám bude vyhovovat!

Hýčkáte se rádi? Pak vám nesmí uniknout náš speciál o županech. Každý se rád zabalí do županu a nemusí to nutně být jen po koupeli. Když je příjemný, někdy se ho nechceme vzdát ani přes den, když máme naplánované lenošení.

Taková pohodlná věc by neměla chybět v šatníku žádné ženy!

Jak splnit očekávání a nebýt zklamaná?

Ne všechny župany jsou stejné, tudíž je potřeba vybírat kvalitní. O tom, že se v něm chcete cítit pohodlně ani nemusíme dlouze diskutovat. Každému je však příjemné něco jiného.

Mezitímco si jedna žena oblíbí svůdný klouzavý satén, druhá raději vklouzne do froté županu. Záleží také na tom, jakou při tom chcete vytvořit atmosféru.

Satén je určitě svůdnější do ložnice, než froté nebo fleece, ale výběr je na vás. Fleece vás příjemně zahřeje a stejně jako froté navodí wellness prostředí. Kdo v takovém županu usne bez přikrývky, je to jako kdyby spal s ní.

Super-plyšový je asi ten nej, pokud chcete rozmazlovat vaší pokožku. Jedná se o tzv. mikrovlákno, které možná znáte i z povlečení. Moderní je také turecká bavlna.

Stylové župany – inspirace

Jaká barva frčí?

Růžová, smetanová černá, bílá, kouřová, grafitová, inkoustově modrá, karamelová, okrová, atp.

Jakou zvolit velikost?

Od XS až po např. 5 XL, ale také univerzal

Přiléhavý je sexy, volnější je zárukou komfortu

Jaké detaily?

Kapuce, kapsy, výšivka, atd.

Jaký materiál?

100% bavlna je top, ale na druhou stranu župany s pružnou složkou jsou fajn, že se přizpůsobí vašemu tělu – zajišťuje to přídavek elastanu a polyesteru. V poslední době se objevují také žerzejové župany – jsou poddajné a krásně měkoučké.

Mírné zvlnění přinese sexy vzhled. Prodloužená zadní část je zase rafinovaná a perfektně ochrání záda a ledviny od případného prochladnutí.

Jiný župan tak upřednostníte třeba v létě na terasu a jiný třeba na plánovanou operaci, je to různé…tak pro jakou příležitost ho potřebujete vy?

Štítky: , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares