Předplaťte dětem do schránky časopis: budou se na poštu vyloženě těšit

V dnešním internetovém světě, existuje spoustu časopisů pro děti, které se dají odebírat pravidelně každý měsíc. Jedná se zejména o děti, které jsou ve věku od 2 – 12 let, to je asi časopisy zajímají nejvíce.

Mnoho časopisů je tak překrásně ilustrovaných, plných úkolů, hádanek, omalovánek i dalších cvičeních, které posilují proces učení a paměti. Ani nebudete vědět, jaký si vybrat dříve. Pokud je ta varianta, že lze pár stránek projít online, tak to udělejte.

Důležité je také správně přizpůsobit věk. Je celkem logické, že pro dítě kolem 2 let, nebudou vhodné vystřihovánky a ani pro 3 leté nevolte časopisy, kde je plno textu. Stejně dítě neumí číst ani psát, takže jste potom na řadě jedině vy.

Aby učení byla zábava..

Pro batolata jsou tedy vhodné časopisy, kde se něco naučí, např. poznávat barvy nebo tvary a zvířata samotná i jejich zvuky. Pro starší děti se nabízejí i vědecké časopisy, kde se dozví o nejrůznějších experimentech, zábavných faktech a vzrušujících aktivitách. Díky tomu, že je výběr neskutečně rozmanitý, najdete v daných číslech vždy něco, co vás zaujme. Rovněž nebudete zklamaní, že v obchodech už není číslo k dispozici, pravidelnou zásilkou o něj nepřijdete. Pro děti, jenž rády sportují, jsou na trhu i možnosti sportovních magazínů.

Zajímají je kreativní nápady, projekty a hobby? Hodně dětí pak miluje i koně a s tím spojené jezdectví. Dost často se k předplatnému posílá i nějaký dárek, což určitě uvítáte. Hry, hlavolamy, fotografie, komiksové čtení a další, to je pro děti tím pravým ořechovým. Z pohodlí domova objednáte a už se jen s dětmi těšíte na to, až přijde nové číslo.

Nejznámější kategorie časopisů – je jistě z čeho vybírat

  • Dětské zvířecí časopisy
  • Dětské umělecké časopisy
  • Sportovní časopisy
  • Vědecké časopisy
  • Naučné časopisy
  • Tvůrčí časopisy rozvíjející schopnosti
Štítky: ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares