Těhotná v tropických vedrech

Obrovské břicho, žhnoucí slunce, těžký vzduch – to nejde dohromady. Být v pokročilém stádiu těhotenství uprostřed léta je skutečně úmorné. Nezapomínejte na hydrataci a častější odpočinek – ať si nezpůsobíte zdravotní potíže.

“Je to pot nebo mi praskla voda?”

V tropických teplotách budete proklínat každý dortík, který jste si v těhotenství dopřála. Každé kilo navíc vám bude v tomto počasí připadat jako neskutečná obtíž a projeví se to i na míře vašeho pocení. Antiperspiranty to skutečně nezachrání.

“Kdo potřebuje boty?”

Oteklá chodila jsou v těhotenství běžná, ale v horkých dnech se tyto obtíže ještě znásobí. Takže zapomeňte na běhání po obchodech a raději si hoďte nohy na stůl a odpočívejte.

“Záchod, pití, záchod, pití a pořád dokola.”

Tento nekonečný koloběh je pro mnohé ženy v posledních fázích těhotenství denním chlebem bez ohledu na vedra. A když se k tomu přidají ještě vysoké teploty, kdy si organismus žádá dvojité dávky hydratace, jistě si dokážete představit ten kolotoč.

“Nemám co na sebe!”

Ne že by se vám to nestávalo, i když těhotná vůbec nejste. Ale horké tropické dny představují pro váš šatník zvlášť velkou výzvu. Pokud nemáte lehké a volné šaty velikosti XXXL, vyrazte na nákupy. Bez nich léto určitě nepřežijete.

Zdroj: www.parents.com

 

Štítky: , ,

Related Posts

by
Jsem maminkou dvou ratolestí už přes deset let a sama si moc dobře pamatuji, jaké to bylo poprvé hledat všechny informace spojené s těhotenstvím a výchovou. Rozhodla jsem se proto psát články, které snad všem snažilkám, těhulkám a maminkám pomohou v této těžké "práci". Ráda vařím pro svou rodinu, snažím se pravidelně běhat a udržovat se v kondici.
Previous Post Next Post
0 shares