Tyto fotky vašich dětí na internet nepatří!

V poslední době se s doslova roztrhl pytel s nejrůznějšími fotografiemi dětí na sociálních sítích. Je jasné, že rodiče se rádi svými ratolestmi pochlubí, ale pozor, dvakrát si rozmyslete, než nějakou fotku zveřejníte. Zde uvádíme 4 druhy fotografií, které byste nikdy zveřejňovat neměli.

Čas koupání

Nikdy, skutečně nikdy nezveřejňujte fotografie, kde je vaše dítě byť i jen částečně nahé. Možná vám to připadá super roztomilé, ale takové obrázky se snadno mohou dostat do nesprávných rukou, a to byste určitě nechtěli.

Na nočníku

Opět stejná situace. A navíc ještě velice zesměšňující, pokud se na to podíváte očima dítěte, které přeci jen jednou bude dospívat a tyto fotky budou v historii internetu navěky zapsané.

Děti jiných lidí

To, že vystavujete své vlastní děti, může být víceméně jen váš problém. Ale jakmile se to týká i někoho cizího, už opravdu citelně zasahujete do jejich soukromí a ne každý pro to může mít pochopení.

Nebezpečné aktivity

Zapomeňte na fotky, na kterých dítě upíjí z piva nebo drží cigaretu a podobné. Vím to může připadat vtipné a navíc se skutečně může jednat o nevinnou zábavu, ale jiní lidé (nebo nedejbože úřady) to mohou vidět hodně jinak. Vyhněte se nepříjemnostem a nechte si takové fotografie pouze do rodinného alba

Zdroj: www.livingandloving.co.za

 

Štítky: , , ,

Related Posts

by
Jsem maminkou dvou ratolestí už přes deset let a sama si moc dobře pamatuji, jaké to bylo poprvé hledat všechny informace spojené s těhotenstvím a výchovou. Rozhodla jsem se proto psát články, které snad všem snažilkám, těhulkám a maminkám pomohou v této těžké "práci". Ráda vařím pro svou rodinu, snažím se pravidelně běhat a udržovat se v kondici.
Previous Post Next Post
0 shares