Tipy pro táty na cestách

Cestování za prací se kvůli globalizaci stává stále běžnější. A tak zatímco vaše partnerka zůstává doma s dětmi, vy jste stále na cestách a ani už pomalu nestíháte zaznamenávat, jaké pokroky vaše dítě dělá. Skloubit práci a rodinu není snadné, ale s našimi tipy se to přeci jen dá trochu vylepšit.

Naplánujte “den s tátou”

Vynahraďte svým dětem čas, kdy s nimi nejste. Zajděte do zoo nebo na výlet, navštivte aquapark nebo jděte do kina. Jednoduše svým dětem věnujte jeden den svou úplnou pozornost.

Vstávejte s dětmi

Nepůjde to vždycky, ale občas se zkuste přemoct a připravit jim snídani a hodinku si s nimi hrát.

Používejte moderní technologie

Dnešní doba nám umožňuje komunikovat se svými blízkými doslova na každém kroku. Posílejte fotky, volejte si, sdílejte videa, povídejte si.

Přivezte dárek

Ano, děti jsou úplatná stvoření. Všechen smutek nebo naštvání rázem zmizí, když vytáhnete nového plyšáka nebo pořádně velké balení bonbónů.

Ať loučení nebolí

Snažte se vaše odjezdy učinit co možná nejméně bolestivé. Mluvte o tom, kdy se vrátíte a jak se na své dítě budete těšit. I když je pro vás loučení také těžké, zůstaňte pozitivní.

Zdroj: www.livingandloving.co.za

Štítky: , ,

Related Posts

by
Jsem maminkou dvou ratolestí už přes deset let a sama si moc dobře pamatuji, jaké to bylo poprvé hledat všechny informace spojené s těhotenstvím a výchovou. Rozhodla jsem se proto psát články, které snad všem snažilkám, těhulkám a maminkám pomohou v této těžké "práci". Ráda vařím pro svou rodinu, snažím se pravidelně běhat a udržovat se v kondici.
Previous Post Next Post
0 shares