Jak zlepšit váš milostný život? Přírodními afrodiziaky!

Máte pocit, že již nemáte takovou chuť na sex? Není nic ztraceno, existují potraviny, které vám hrají do karet a oživí váš intimní život. Chcete si zase sex užívat naplno? Romantickou noc si můžete užít s naším seznamem potravin, který podpoří vaší sexuální touhu.

Afrodizika na přírodní bázi

Meloun

Neuvěřitelné, ale melounu se připisují podobné účinky jako Viagře. Fytonutrienty z melounu roztahují cévy, a tak zvyšují libido. Meloun je plný vody, takže se budete cítit lehčí, než když si dopřejete těžké jídlo, po kterém se naopak chuť na sex rapidně sníží.

Ostružiny a jahody

Snězte nejméně deset ostružin a pak se jděte oddávat milostným hrátkám, budete se cítit jako znovuzrození. A jahody jsou z vědeckého hlediska zdrojem antioxidantů a vitamínu C. Antioxidanty posilují zdraví srdce a tepen. Společně s vitamínem C pozitivně ovlivňují počet spermií u mužů. To za to stojí, ne?

Avokádo

Pozitivní účinek avokáda na libido je jen dalším důvodem, proč tuto superpotravinu zhltnout jako malinu. Jeho mononenasycené tuky chrání vaše srdce a tepny. Také snižují pravděpodobnost vzniku jakéhokoliv druhu erektilní dysfunkce.

Správná cirkulace krve je pro posílení libida velmi důležitá. Mimo jiné obsahuje velké množství antioxidantů, vitamínu E a B6 včetně draslíku.

Fíky

Jsou dokonalým dezertem, který vám dodá dobrou náladu. Působí jako stimulanty a zvyšují produkci feromonů – „šťastných hormonů“. Hledáte více důvodů, proč jíst fíky?

Salát

Připravte si salát do mísy a společně ho s partnerem konzumujte. Vědecké výzkumy dokazují, že salát jako afrodiziakum jedli již staří Egypťané.

Sladké brambory – batáty

Sladké brambory jsou bohaté na draslík. Obzvláště dobré jsou pro muže k odvrácení erektilních poruch. Objevily se také spekulace, že sladké brambory bojují s neplodností díky beta-karotenu.

Mandle

Podíl zinku, selenu a vitamínu E podporuje sexuální zdraví.

Štítky: , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares