Proč se starším mužům líbí mladší ženy? Důvodů je hned několik!

Když potkáte pár, kde je muž o poznání starší než partnerka, první, co vás napadne je, že je on bohatý a ona krásná. Jenže existují také páry, kde je sice muž starší, ale žádným bohatstvím neoplývá. Navzdory tomu má krásnou a mladou partnerku. Jsou i takové situace, kdy zajištěný muž má po svém boku mladou, ale obyčejnou dívku. Jak to tedy je?

Muži touží zůstat mladí

Ne každému se líbí představa nebo uvědomění, že stárne a jsou pryč doby, kdy byl mladý. Někteří starší muži se tedy zamilují do mladších žen, protože jim to pomáhá účastnit se aktivit mladších a být součástí nových trendů. Díky tomu se cítí oživený a mladší na duši i těle.

Ženy se cítí v bezpečí

Mladší ženy mají tendenci cítit se více přitahovány staršími muži, protože se díky nim cítí bezpečně a zabezpečeně jak emocionálně, tak fyzicky. Starší muži se zároveň cítí chtěni, což je pro vztah atraktivní atribut.

Starší muži rádi poučují

Když jsou partneři stejného věku nebo mají minimální věkový rozdíl, nemusí se jim líbit, že je partner neustále poučuje. Mladší partneři by se ale chtěli učit a často uvítají naslouchání praktickým lekcím pro život. Zatímco starší partner se cítí dobře, když se podělí o své zkušenosti a navedou své mladší partnerky na správnou cestu.

Způsob, jak se vyrovnat s krizí středního věku

Muži mezi 40 a 50 lety mohou být náchylní k procházení krizí středního věku. Je to čas, kdy po svém boku hledají někoho, kdo je dokáže uvolnit a bavit se životem. Vztah s výrazně mladší ženou jim tedy  přináší pocit zadostiučinění, že stále mají své kouzlo, což je pro ně také velká vzpruha.
Většina mužů, kteří se dostanou do vztahu s mladšími ženami, si buď prošla drsným rozvodem, nebo zažili hořkou zkušenou svou drahou polovičkou. Randění s mladší ženou je tedy určitým odrazem, jak překonat tuto nepříjemnou zkušenost.

Štítky: , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares