Přírodní jed na krysy a myši: bezpečný pro vaše čtyřnohé miláčky

Běhá vám doma myš nebo krysa a bojíte se jí radikálně zbavit, že se otráví i váš pejsek nebo kočka? Nabízíme vám způsob, jak je humánně odstranit.

Chemické jedy jsou pro zvířecí miláčky smrtelné, stejně jako pro tyto drobné hlodavce.

Jak z toho elegantně vybruslit? S těmito přírodními pastičkami nad nimi vyzrajete. Jedná se o odrazující prostředky, které způsobují mnohem méně zbytečného utrpení.

Zima je ideální, ale..

To je ráj, schovat se do tepla. Jenže výjimka potvrzuje pravidlo. Mohou se u vás objevit prakticky kdykoliv.

Existují dvě hlavní věci, které mohou přilákat myši a krysy do vašeho domu – jídlo a přístřeší. Pokud nejste pořádkumilovní, hlodavcům se u vás bude líbit.

Myši mohou pronikat mezerami o průměru menším, než 2 cm a jakýkoli malý otvor ven, může sloužit jako brána pro hlodavce přímo do vašeho domu.

Jaké problémy způsobují?

Poškozují nábytek a vnitřní konstrukce

Likvidují potraviny, izolace a kabeláže

Funguje obyčejná sůl

Ve střevech hlodavců působí tak, že je dehydratuje zevnitř.

Přírodní tyčinky pro potkany a myši

Složení:

2 šálky ptačího semene

1/3 šálku soli

1/4 až 1/2 šálku arašídového másla

1 vejce

Instrukce

Smíchejte všechny ingredience dohromady. Množství arašídového másla se liší podle jeho konzistence. Poté těsto vyklopte na kousek pečicího papíru. Nyní vykrajujte tyčinky nebo vámi libovolně zvolený tvar a pečte asi 30 minut při teplotě 180 ° C. Tyčinky nechte vychladnout a naskládejte do uzavíratelné nádoby.

Jak používat?

Vezměte pár tyčinek a umístěte je do staré misky na krmení. Misku dejte podél zdi, protože tam krysy nejčastěji utíkají, když se snaží cítit v bezpečí. Tyčinky lze také rozdrobit.

Malé množství soli v tomto receptu se zdá zanedbatelné, ale ve skutečnosti je to optimální množství při poměru 2% k semínkům.

Štítky: , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares