Jak se ve své ložnici cítit jako v sedmém nebi? 1. díl

Hledáte inspiraci pro svou ložnici? Zároveň toužíte po luxusu, který by splňoval úroveň pětihvězdičkového hotelu? Každý z nás si přepych představuje zřejmě trochu jinak, ale kdo by odolal velké posteli, krásnému povlečení, čerstvým květinám a nádherné vůni?

Na to všechno, nepotřebujete utratit spoustu peněz a ložnici přestavět od základů…rozhodující je ložnici osvěžit.

Nové osvětlení

Osvětlení je důležité v každé místnosti, ale nápady na osvětlení ložnic jsou obzvláště zajímavé. Zkuste nainstalovat takové svítidlo, které vrhá jemnou záři. Pokud máte v místnosti hodně chladných tónů, vyberte teplé osvětlení, abyste to tu vyvážili.

Podobně se vyrábí i stínidla na míru, ať už ve vzoru, jenž ladí s úpravami oken nebo barevným hedvábím. Jedná se o nečekané detaily, díky nimž se místnost promění k nepoznání. Jemná jantarová záře je lichotivá a krásná. Celý prostor je pak o to svižnější.

Postel s nebesy versus baldachýn

Je příjemnou změnou, která dodá ložnici vznešenost a eleganci. Nemusí se jednat zrovna o růžové volány, na trhu je spoustu variant, jenž budou dokonale pasovat i s ostatními barvami. Pro formálnější prostředí je také možno vyzkoušet baldachýn.

Baldachýn definuje prostor

Baldachýn rámující postel je také velmi impozantní. Závěs z látky poskytuje vizuální rozměr a okamžitý pocit tepla a luxusu. Je to tak zábavné, rozmarné a romantické.

Lesk je v kurzu

Jak přidat ložnici punc jedinečnosti? Stačí vyměnit staré noční stolky za reflexní a také dát ložnici lesk v podobě kovu.

Dokonce i něco tak obyčejného dokáže načerpat stylový kvocient a přidat ložnici na dramatičnosti.

Ne každá ložnice je dostatečně velká, aby se do ní vešlo samostatné posezení, ale i pohodlné křeslo a stojací lampa, ač zastrčená v rohu, stále má vše velkou úlohu ve fungování ložnice.

Štítky: , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares