Ozdobte se na Vánoce luxusními šperky: tahitské perly jsou v kurzu

Perly budou vždy představovat luxus, který ženu nadchne. Pokud jde o kombinaci, dobře vypadají se zlatem i stříbrem. Dnešní trh nabízí úplně jiné možnosti a ke slavnostním událostem, jako jsou právě Vánoce, patří mimo jiné i jedinečné šperky.

Novinkou jsou tahitské perly

Kdo se domnívá, že perly mohou být jen bílé, není to pravda. Tahitské perly jsou dokonalé, nejen svým vzhledem, ale i celkovým provedením. Jak by se vám líbila krásná duhově černá perla ukotvená v řetízku nebo náušnice s perlami? Jako doplněk tu skvěle poslouží zirkony a rhodiované stříbro. Vše má delší trvanlivost, než bižuterie a vy se z takového šperku, můžete těšit po mnoho let.

„Černé“ perly jsou navíc exotické a jen tak někdo je nemá. Jejich úrodným místem je ostrovní centrum Francouzské Polynésie. Nepochází tedy z Tahiti ani z Havaje. Nikdy nejsou úplně černé, jejich barevné spektrum je samozřejmě tmavé, ale hraje v nich úlohu temná škála barev jako modrá, fialová, stříbrná, hnědá a zelená. Populární jsou zelené paví tóny vypadající jako olejová skvrna. Mají různé tvary, ale najít v ústřici krásně kulatou perlu je šance spíše mizivá, je to méně, než 10%.

Přesto své kouzlo mají i obyčejnější říční perly

Naproti tomu říční perly, vynikají svou slonovinovou barvou a ve variaci s broušenými kamínky, po nich sáhne každá žena. Nádherným komponentem k řetízku nebo náušnicím, tak bude skvostný náramek. Chcete tyto šperky nosit každý den? Vyberte si bílé zlato, které budí nejen honosný dojem, ale i kvalitní zpracování. Božsky vypadají i náhrdelníky ze šňůry perel.

Ke šperkům je vhodné zvolit i oblečení

Co si ke stromečku obléct krajkové šaty s výstřihem, kde na dekoltu vynikne perla? Krajka má něco do sebe, je pohádková a romantická. Díky ní se proměníte v něžnou bytost. Nebojte si doma obout lodičky, vaše nohy se prodlouží a dodají štíhlejší postavu.

Štítky: ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares