Oblečení pro těhulky drží krok s módou

I těhotné ženy se chtějí hezky oblékat a držet krok s módou. Na počátku těhotenství není potřeba obměňovat šatník. Jakmile se však začnou měnit tělesné proporce, je na čase zavítat do obchodu a pořídit si takové kousky, které budou držet krok s módou, ale také budou pohodlné. Při jejich výběru je potřeba volit i kvalitní a prodyšné materiály. Pro výrobu jednotlivých těhotenských kousků se též využívají speciální střihy, díky kterým oblečení dokonale padne a drží tvar.

Základní druhy oblečení

Pokud vyrazíte na nákup těhotenského oblečení, kupujte takové kousky, které se dají mezi sebou snadno kombinovat. Základ tvoří těhotenské kalhoty, legíny, sukně, tuniky, trička a košile.

  • Těhotenské kalhoty, legíny a sukně

Tento druh oblečení se vyrábí se speciálním druhem lemu, jež bývá většinou všitý nad boky. Je vyroben z tenčí, pružnější látky a natahuje se přes břicho. Kalhoty či sukně neškrtí, ale drží a neposouvají se. Vybírat si můžete modely z různých materiálů, barev i barevných kombinací.

  • Těhotenské tuniky, trička a košile

Ideální doplněk pro kalhoty, legíny nebo sukni. Oproti klasickým modelům jsou tyto kousky volnější a delší. Ve většině případů jsou na podbřišku malá řasení, která nabízejí pohodlné nošení.

Speciální kategorii pak tvoří trička kojící. Oproti těhotenskému tričku mají výstřih řešený takovým způsobem, který umožňuje pohodlné a intimní kojení. Většinou se jedná o skryté vsadky či výstřih šitý způsobem překřížení látky do tvaru V. Objevují se však i modely se suchými zipy.

  • Těhotenské šaty

V nabídce jsou dvě varianty. U jedné již nemusíte řešit žádný další kousek oblečení. Druhým typem jsou šaty s laclem, pod něž se obléká halenka či triko. Druhý model je více variabilnější a díky střídání halenek a triček můžete být vždy trochu jiná.

Štítky:

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares