Víte, jaké používat odličovací přípravky? My vám to povíme!

Jak se správně odlíčit? Pleť je nutné zbavit všech nečistot, aby se vám odměnila bezchybným vzhledem. Jenže, jak odstranit make-up i zbytky krému? S námi to bude snadné, čtěte:

Je důležité, aby se v první řadě, pleť zklidnila a obnovila. Ač vám mnohé reklamy toto slibují, nemusí to v praxi vůbec fungovat. My vám poradíme, na co se zaměřit.

Volte hlavně podle toho, jaká je vaše pleť

Máte citlivou pokožku? Sáhněte po přípravcích, jejichž základem jsou hydrofilní oleje a odličovací balzámy. U vaší pleti je rozhodující, aby byla vyživena a nebyla zbytečně vysušena. Další skvělou volbou jsou pak i micelární vody speciálně vyvinuté pro citlivou kůži. Dejte si pozor na sloučeninu zvanou tenzid, označována jako SLS – ta pleti absolutně neprospívá. Zbavuje jí přirozené vlhkosti a může způsobit podráždění.

V hlavní roli oči

Dáváte si na ně oční stíny nebo je obtahujete tužkou? U očí je zvláště potřeba lehkého gelového složení. Většina žen vsadí na olejové struktury, ale ve výsledku malování spíše rozmažou nebo odstraní nedokonale. Ráno se tak můžete vzbudit s opuchlými očními víčky.

Ani voda nemusí být vhodná pro všechny

Pokud si myjete obličej, vyhněte se příliš horké vodě, která ve finále kůži vysuší a dráždí. Raději vlažná voda, ta je pro pleť ideální. Pro alergiky je dobrou věcí pořízení speciálního filtru, který slouží jako oddělovač škodlivin, včetně chloru, těžkých kovů a železa. Navíc změkčí tvrdou vodu.

Čím jednodušší péče bude, tím lépe

Soustřeďte se na výběr kosmetiky tak, že méně, znamená více. Nekupujte si zbytečně moc drahých odličovadel, vyberte si jedno až dvě, které vám bude vyhovovat. Ne všechna odličovadla jsou určená i pro oči, na to pozor. Čtěte pozorně etikety. Díky tomu se vyhnete podrážděným očím. Vsaďte na jednoduchost a jedinečné struktury gelového podkladu. Jak jsme již korespondovali na začátku, olejům na pleť se spíše vyvarujte.

Štítky: , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares