Které procedury efektivně vytvarují tělo? My to víme!

Pokud vás trápí třeba dvojitá brada, madla lásky anebo poslední tři kila, se kterými nehne už ani sport a dieta, máme pro vás dobrou zprávu: Asklepion zná řešení!

Hubnutí mrazem

V kategorii neinvazivních zákroků zaměřených na hubnutí je na prvním místě kryolipolýza Cooltech.

Věděli jste, že klinické studie prokázaly úbytek tukových buněk v dané partii až o 80 % během 4 měsíců? Pokud jste o tomto ošetření ještě nikdy neslyšeli, představíme vám jej: Cooltech je přístroj určený pro profesionální použití. Postupně ochlazuje tukové vrstvy kůže, kdy zmražené tukové buňky jsou následně vylučovány z těla lymfatickým systémem po dobu až čtyř měsíců, kdy můžete pozorovat úbytek centimetrů.

Tuto metodu likvidace tukových buněk je oprávněn provádět pouze lékař, nenechte se proto ošálit nabídkou nepravého ošetření v kosmetických salonech, kde se o Cooltech vůbec nejedná. Naštěstí pro vás teď probíhá slevová akce v Asklepionu, kde bezbolestné ošetření Cooltech pomohlo k vysněné postavě nejen ženám, ale i mužům.

Injekční lipolýza vás zbaví dvojité brady

S tukovými polštářky bojujeme nejen na těle, ale i v oblasti obličeje, kde se nám nejčastěji usazují do nepěkného podbradku. I zde je možné nadbytečný tuk odstranit bez použití skalpelu, a to injekční lipolýzou. Lékař aplikuje účinnou látku pomocí tenké jehly do podkoží, kde zničí tukové buňky, a tak dochází k jejich rozkladu bez jediné jizvičky na kůži. U většiny pacientů dochází k požadovanému zlepšení po 2 až 4 sezeních v odstupu cca 1 měsíce a výsledný efekt ošetření je trvalý.

Programy na dotvarování těla

Další možností v boji s nadbytečnými centimetry jsou tělové programy, které vám v Asklepionu ušijí přímo na míru. Odstraňují tuk a zpevňují svaly, stačí si jen vybrat ošetření vyhovující vašim potřebám. Můžete si také vybrat mezi programy určené k vyhlazení celulitidy , které pro maximalizaci účinku doporučujeme zařadit mezi přístrojová ošetření. Bodyformingové přístroje LPG a Velashape, které zrychlují metabolizmus, urychlují lymfatický oběh a odstraňují tuk, se také řadí mezi stálice v boji s tukovými polštářky.

LPG lipomasáž je jedinečná metoda, která zpevňuje pleť celého těla a odbourává nežádoucí tuk. Ošetření funguje na principu mechanické biostimulace – během příjemné masáže se v kůži nastartují ozdravné i detoxikační procesy a podpoří se tvorba látek důležitých pro pevnost a vitalitu pokožky.

Když přístroje nestačí

Pokud víte, že byste chtěli radikálnější řešení, jsou tu pro vás plastičtí chirurgové, kteří vám doporučí vhodnou liposukci. Dnes si představíme liposukci BodyTite, která jako jediná nejen odsává tuk, ale na povrchu hlavice prohřívá pokožku radiofrekvenční energií, čímž ji vypíná a vyhlazuje například i celulitidu.

“Liposukce BodyTite vás snadno zbaví tuku v problémových partiích – pomocí jemné kanyly odsajeme nežádoucí tukové buňky a radiofrekvencí nastartujeme v podkoží tvorbu kolagenu a elastinu. U některých pacientů tak odpadá potřeba chirurgicky odstranit přebytečnou kůži. Pro hezký výsledek liposukce je velmi důležité, aby byla kůže schopná se po odsátí tuku stáhnout a přizpůsobit se menšímu objemu,”  prozradila nám MUDr. Helena Singerová, plastický chirurg z kliniky Asklepion.

Štítky: ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares