5 neobvyklých úkolů, které byste měly před narozením vašeho dítěte udělat

Splnění těchto pěti bodů před narozením vašeho dítěte vám pomůže dělat věci snadněji, když nebudete mít čas ani energii.

Dětský pokoj je vymalovaný, šuplíky přeplněné plenkami, čerstvě vyprané oblečení a spousty krému na zadeček a další věci, které budete nezbytně potřebovat.  Takže vše co teď musíte udělat, je čekat než vaše malé přijde na svět, je to tak? Špatně. Už jste si zamluvily místo u kadeřnice? Víte, jak všechno to dětské vybavení funguje? Už jste našly příjemnou kavárnu, kam můžete i s dětmi pro váš sobotní ranní výlet?

Zde je pár základních rad, které byste měly dodržovat, aby věci byly jednodušší, když vaše malé přijde na svět.

  1. Seznamte se se sporťákem

Máte fantastický nový kočárek, který v dětském pokoji čeká na první vyjížďku do obchoďáku nebo do parku, ale víte, jak vlastně funguje? Přečtěte si návod a vyzkoušejte ho. Budete vděčná, že jste si vyzkoušela, jak nasadit pláštěnku, když začne mrholit během vaší procházky v parku.

  1. Nabijte se znalostmi

Načtěte si dětské spací návyky a možné příčiny pláče. Zatím tyto informace možná nebudete potřebovat, ale váš unavený mozek ocení, když si na tyto informace vzpomenete později.

  1. Předzásobte se teplákovkami

Nakupte několik levných teplákovek a volných triček pro prvních pár týdnů po narození dítěte. Vašemu bříšku bude chvíli trvat, než se začne zmenšovat a vy se budete chtít cítit pohodlně.

  1. Nechte se hýčkat před dnem D

Nechte si udělat vlasy, vydepilujte si obočí a objednejte se na manikůru a pedikůru. I když nemusíte mít po porodu pocit, že jste krásná, myslete na to, že si budete chtít udělat mnoho fotek s vaším novorozencem, takže budete chtít vypadat krásně a cítit se dobře.

  1. Najděte si kavárnu, která je vhodná pro dítě

Jít na kávu nebo na snídani s dítětem už není tak jednoduché, stejně jako jít do nějaké restaurace – obzvláště pokud máte velký kočárek. Prozkoumejte své okolí, abyste našly kavárnu, která je vhodná pro maminky s dětmi, kde mají přebalovací pult, vysoké židle a samozřejmě dobrou kávu.

Štítky: , , , , , , ,

Related Posts

by
Jsem maminkou dvou ratolestí už přes deset let a sama si moc dobře pamatuji, jaké to bylo poprvé hledat všechny informace spojené s těhotenstvím a výchovou. Rozhodla jsem se proto psát články, které snad všem snažilkám, těhulkám a maminkám pomohou v této těžké "práci". Ráda vařím pro svou rodinu, snažím se pravidelně běhat a udržovat se v kondici.
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares