Vybíráte nové povlečení? Zkuste to z bavlněného saténu

Taky jste už aspoň jednou zatoužili po krásně lesklém povlečení, ale odrazovali vás od něj zkušenosti ostatních, protože klouže, studí a snadno se zatrhne? Teď si ho můžete dopřát. Lesknout se sice bude o něco méně, ale vyspíte se pod ním dorůžova. A že víme, o čem mluvíme!

Bavlněný satén vás pohladí po těle

Kdo z nás se večer netěší do postele? Po celém dni jsme unavení, není nic krásnějšího, než si lehnout, zavřít oči a nechat se odnést do říše snů. Kdyby to ale bylo tak jednoduché. Mnozí z nás se na posteli pořád převalují a nemohou usnout, jiní sice usnou, ale v noci se neustále probouzí zpocení. Víte, že za to často může i povlečení?

Dobře vybrat povlečení je pro spánek naprosto zásadní, my vám můžeme doporučit třeba to z bavlněného saténu od Goldea.cz. Vyzkoušeli jsme ho na vlastní kůži a musíme ho pochválit.

Je krásně jemné, příjemné na tělo, rychle schne, neškrábe, neklouže, neelektrizuje vlasy. Prostě se pod ním spí krásně.

speciální leštěnou úpravu a zapínání na zip, takže polštář i peřinu zvládnete povléknout raz dva. My jsme si zvolili povlečení z bavlněného saténu s motivem motýlů a puntíků, na léto naprosto ideální.

Povlečení je ušité z bavlněného saténu tkaného z kvalitních bavlněných přízí (100% bavlna) o gramáži 135 g/m2 a podkladem je bílá barva. Motýlci i puntíky jsou v různých odstínech fialové, od světlé až po tmavou.

Víte, že na Goldea.cz koupíte i další bytový textil? Třeba příjemné plážové a bambusové osušky.

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares