Jaké vybrat nádobíčko do dětské kuchyňky?

Některé kuchyňky jsou vybavené, ale ne vždy tomu tak bývá. Nádobíčko hraje důležitou úlohu. V čem bude malá hospodyňka vařit, když toho vlastní málo? Vy se v kuchyni také ráda obklopujete vším, co potřebujete k ruce. Jedině tak, bude vaření a pečení dokonalé. Dopřejte to i vaší holčičce nebo kloučkovi, v určitém věku si hrají s kuchyňkou všechny děti bez rozdílu.

Na trhu je všeho moc, takže asi ani vy, jako maminka, nebudete vědět..nejvíce však závisí na materiálu, pak až designu. Dřevěné nádobíčko je bytelnější a stabilnější, než plastové, ale počítejte s vyšší pořizovací cenou. Jeho životnost je však delší, což potěší. Plastové nádobíčko je levné a snadno se udržuje, stačí ho opláchnout. Jedinou nevýhodou je fakt, že ucha hrnců, různá držátka a ozdobičky se rády lámou.

Výbavička, co vlastně kupovat?

Hrnce, talíře, hrnečky, pánvičky a příbory, jsou základ, ale vyrábí se už i obracečky, metličky a další. A děti se inspirují v kuchyni vámi. Takže moc dobře vědí, že se vaří v hrncích a na pánvi smaží, následně se servíruje na talíře. Proč by se tedy měly spokojit jen s jedním sortimentem? Milují přípravu čaje a kávy do hrnečků a hrdě vám nápoje budou nosit až na gauč. Moderním hitem se staly nože a ovoce a zelenina, která jde jakoby krájet. Je složená z částí, které od sebe děti oddělují. Spojeno jsou buď magnetem nebo suchým zipem.

Jako standardní výbavu doporučujeme pořídit:

Hrnce s poklicemi

Pánev

Hrnečky

Příbory

Talířky

Naběračku

Nůž na krájení

Jenže děti mají babičky a dědečky, také vy známé a kamarády, tak proč jim příslušenství ještě nezpestřit? Děti mohou vlastnit i kávovary nebo myčku na nádobí, tvořítko na led, ale také toustovač. Je toho spoustu včetně různých vykrajovátek, zástěrek, chňapek, utěrek, odkapávačů, prkének, atd. Děti také milují, když jejich spotřebiče vydávají zvuky. Když investujete do kuchyňky více peněz, překvapí vás svými funkcemi. Každému dítěti se líbí, když otočí knoflíkem a ploténka vydává zvuk, jakoby reálně vařili. A to jistě není vše!

Štítky: ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares