Jak obléknout děti podle nejnovějších trendů?

Každá sezóna je jiná, co se týče oblékání. Ať už barvy, potisky a vzory, styl oblečení pro děti se mění sebevědomě a dynamicky. Nejdůležitější však při výběru zůstává komfort a praktičnost. Na odiv se dostává hlavně oblečení typu „family look“, což znamená, že se maminka a dcera nebo otec a syn obléknou stejně. To je módní hit!

O co se jedná? O krásné večerní ležérní šaty pro matky a dcery, tak i o stylové tepláky a mikiny pro celou rodinu včetně obuvi. Ač je dětské oblečení spojeno s řadou kreslených postaviček a barev, módní oblečení pro rok 2021 tyto stereotypy úplně vyvrací.

Dospělý look je „in“

Originální a neobvyklé oblečení dospělého vzhledu v mini verzi na vašem dítěti působí neotřele a zajímavě. Jak je to tedy např. s odstíny? Modrá, žlutá, korálová, jasně červená, černá, šedá, mátová a zelená jsou v kurzu. A do popředí se dostává unisex oblečení, které nerozlišuje, jestli oblečení dáte na sebe dívce nebo chlapci. A jak s materiály? Mimo klasické bavlny je to i samet, satén, krajky, kašmír, velur, organza, džínovina a plyš. Módní návrháři se snaží pro děti dělat, co nejpřirozenější věci bez syntetiky, ale bez té se to občas neobejde. Rozhodující faktor je ten, že oblečení nebrání dětskému pohybu.

Zvířecí potisk

Máte ráda leopardí legíny? Jste šťastná maminka, když do nich oblečete i svou holčičku, bude kouzelná. Stejně tak je ovšem verze i pro chlapce, některé e-shopy vyrábí chlapecké legíny. Nejste ochuzená, nebojte se. A můžete dát klidně tepláky s tímto vzorem, jestli se vám nelíbí na chlapečkovi uplé nohavice.

Dalším trendem je patchwork, což značí nejrůznější výšivky a tvary. A ač je to k nevíře, vrací se taktéž pletená móda. V obchodech lze nalézt celou řadu exkluzivních kousků v podobě pletených šatů, ponča, šortek i legín. Trendy v šatech jsou pak rovněž flitry, zvířecí a květinové potisky, korálky, atp. Krásná je i asymetrie, která vytváří dojem atraktivity.

Štítky: , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares