Zásnuby aneb kde požádat o ruku?

Chystáte se požádat svou přítelkyni o ruku a hledáte inspiraci na perfektní místo? Chcete, aby byly zásnuby nezapomenutelnou událostí? Máme tipy na místa, mezi kterými si vyberou jak ti, co jsou rádi středem pozornosti, tak ti, co dávají přednost soukromí. Která místa jsou na zásnuby ideální?

Dovolená

Společně jste vyrazili na dovolenou, utekli jste od všedních starostí a užíváte si přítomnost jen vás dvou? Neexistuje snad ideálnější čas na zásnuby! Ať už prožíváte krásné chvíle na pláži při západu slunce, projížďce na moři, při zdolávání nejvyššího vrcholku v širém okolí nebo při procházce zapadlými uličkami proslulých měst. Právě teď přišla vaše chvíle.

Romantická večeře

Pozval jste svou přítelkyni na večeři při svíčkách do vaší oblíbené restaurace a hodláte ji před ostatními požádat o ruku? Nezapomeňte kromě zásnubního prstenu své vyvolené přinést i pugét jejích oblíbených květin a u obsluhy objednejte šampaňské. Na závěr se držte naší rady a prstýnek neskrývejte v jídle ani v dezertu. Předejdete tím zdravotním problémům vaší nastávající.

Pod noční oblohou

Romantika každým coulem, to je pozorování noční oblohy, rozpoznávání souhvězdí a padajících hvězd. Když v této chvíli pokleknete, třeba se zásnubním prstenem s drahokamem, odmítnutí vás určitě nečeká. A pamatujte, že perseidy padají v srpnu.

Místo, které vás spojuje

Pokud máte nějaké místo, které je jen „vaše“, možná by to měla být první volba. Je to místo, kde jste měli první rande, kde jste si dali první pusu nebo kde se vaše oči poprvé střetly? Když s tímto místem spojíte žádost o ruku, navždy vám v paměti zůstanou hezké vzpomínky.

V pohodlí domova

Trávíte spolu rádi čas zachumlaní v peřinách? Škádlíte se při každodenních činnostech? Jen tak si pustíte hudbu a začnete tančit? Pokud jsou pro vás zásnuby intimní záležitostí, kterou chcete prožít nejprve jen ve své vlastní přítomnosti, využijte láskyplných chvil u vás doma.

Koncert nebo zápas

Chcete, aby žádost o ruku byla veřejná a velkolepá? Vyrazte na koncert své oblíbené kapely nebo na zápas týmu, kterému fandíte. Dopředu můžete zařídit, aby žádost proběhla uprostřed hřiště nebo přímo na stagi před všemi diváky. Během žádosti si vás pravděpodobně začne okolí natáčet na mobil, takže se nemusíte bát, že by váš počin nebyl zdokumentovaný. Raději proto sáhněte po speciálním prstýnku. Co takhle zásnubní prsten s perlou? Tomu žádná z žen neodolá.

Potom už jen stačí naplánovat svatbu. Výběr ideálního místa na svatbu, termínu, dekorací a dalších nezbytných věcí sice zabere víc času než žádost o ruku. Věříme ale, že se vám to podaří.

Štítky: ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares