4 důvody proč pravděpodobně nemáte sex

Být sexy hned po porodu se může zdát stejně těžké, jako spát 8 hodin. Zatím co novopečení rodiče stále hledají čas samy na sebe mezi těmi hromadami plenek, my vám řekneme, co opravdu děje, pokud jde o poporodní sex.

Výzkumníci z University of Michigan dotazovali 114 párů a zjistil, že třetina z nich měla pohlavní styk šest týdnů po porodu. Šedesát procent z partnerů přiznala, že měli orální sex. Studie, která byla zaměřena na faktorech, a to jak fyzických tak psychických, naznačuje, že cesta zpátky k intimnímu životu je mimořádně složitá pro nové rodiče.

Lékaři obvykle říkají, že je v pořádku mít sex čtyři až šest týdnů po porodu.

Ničemníci sexu: 

Jste ve stresu. Téměř každý, kdo v dotazníku odpovídal, uvedl, že nemá sex kvůli stresu. Vsadíme se, že nejste překvapení. Nespíte, velmi těžko hledáte chvíli času na sprchu natož si pak najít nějaký čas na erotiku.

 

Štítky: , , ,

Related Posts

by
Jsem maminkou dvou ratolestí už přes deset let a sama si moc dobře pamatuji, jaké to bylo poprvé hledat všechny informace spojené s těhotenstvím a výchovou. Rozhodla jsem se proto psát články, které snad všem snažilkám, těhulkám a maminkám pomohou v této těžké "práci". Ráda vařím pro svou rodinu, snažím se pravidelně běhat a udržovat se v kondici.
Previous Post Next Post
0 shares