Otestujte si své dítě v oblasti bezpečnosti

Tři případy, kdy vaše dítě nemusí být v bezpečí

  1. Zdřímnout si v autě je lepší než žádné jiné zdřímnutí vůbec, ale odborníci před tímto varují. Pohyb při spánku, ať už v autě, na houpačce, nebo v kočárku, není tak regenerační jako spánek postýlce, protože to neumožňuje hluboký spánek.
  2. Chcete, aby se vaše dítě ve své postýlce cítilo pohodlně? – doporučuje se, aby se zabránilo používání dek (z důvodu nebezpečí udušení), dokud je vaše dítě jeden rok starý.
  3. Zdá se, že vaše dítě by si rádo požvýkala bagetku – ale je to bezpečné s tak málo zuby? Bude se dusit?

Co byste měli vědět: “Tím, 9 měsíců nebo o něco dřív, dítě je schopno vyzkoušet všechny bagetky, pokud ho rodiče bedlivě sledují,” říká Jennifer Roche, MD, pediatr v praxi soukromé skupiny v Amherstu, . Počet zubů dětí opravdu nemá vliv na jejich schopnost žvýkat; dásně jsou mocné a silné samy o sobě.

Štítky: , , , ,

Related Posts

by
Jsem maminkou dvou ratolestí už přes deset let a sama si moc dobře pamatuji, jaké to bylo poprvé hledat všechny informace spojené s těhotenstvím a výchovou. Rozhodla jsem se proto psát články, které snad všem snažilkám, těhulkám a maminkám pomohou v této těžké "práci". Ráda vařím pro svou rodinu, snažím se pravidelně běhat a udržovat se v kondici.
Previous Post Next Post
0 shares