Jak napsat dopis Ježíškovi?

Základem pro výrobu takového dopisu je bílý papír A4 nebo dopisní papír. Záleží, jak staré dítko doma máte a jak je schopné. Pro malé děti, které ještě nechodí do školy a neumí psát, je lepší dárečky namalovat. Pár řádků může připsat maminka, stačí Ježíška oslovit, poprosit, napsat jméno dítěte a poděkovat. Mimo dárků, učte děti, aby si přály i štěstí a zdraví.

Podob, jak napsat dopis, je hned několik

Někdo přání vsune do obálky, jiný jen tak přehne. Stejně tak se poslední dobou rozmohly i přání Ježíškovi na počítači a dopis tak může odcestovat online. Jenže je to forma, která není moc o kouzlu Vánoc. Hezčí je se svým dítětem posadit, připravit mu k tomu věci a pustit se do díla. Nebojte se dítěti dát starou rtěnku, barevnou tužku na oči, lak na nehty a flitry..o to víc ho tvoření bude bavit, protože fixy, pastelky, vodovky a tempery už zná. Nemáte dostatek času, přesto nechcete dítě o dopis Ježíškovi ochudit? Stáhněte si na internetu šablonu, která je předepsaná a už vytvořená.

Jak nechat dopis zmizet?

Je možnost vhodit dopis do schránky, ale tajuplnější pro děti je, když dáte dopis večer na okenní parapet. Ten ráno záhadně zmizí a děti budou překvapené. Pěkné je udělat i stopy, že si Ježíšek dopis vzal. Stačí jen sítko s moučkovým cukrem a posypat obrys bot.

Další lákavou variantou je odeslání přání na Boží Dar. Od 1. prosince funguje tahle ježíškovská pošta i s razítkem. Takhle děti získají pocit, že Ježíšek dopis četl, když ho adresují přímo jemu. Adresa je: Český Ježíšek, Boží Dar 1, 362 64 Boží Dar. Pro milovníky Santa Clause je reálné dopis zaslat na adresu: Santa Claus, Santa Claus ‘Main Post Office, Tähtikuja 1, 96930 polární kruh, Finsko. Není nic krásnějšího, než rozzářená dětská očička, když přijde odpověď. Zkrátíte si tak dlouhou chvíli a vaše dítě bude nadšené.

Štítky: , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares