Narozením dítěte sexuální život nekončí. Jak na uspokojivý sexuální život?

Je pochopitelné, že sex je to poslední, co matku po porodu během šestinedělí napadá. Ovšem čas rychle plyne, domácnost si zvykne na nový režim, a přijde čas věnovat se také partnerovi. Může se stát, že chuť na sex nepřichází. Není to nic neobvyklého, a než začnete problém řešit s lékaře, vyzkoušejte několik jednoduchých přírodních tipů pro zlepšené partnerského sexuálního života.

Jezte určité druhy ovoce

I když není mnoho důkazů o účincích některých potravin na libido, proč neexperimentovat.

Fíky, banány a avokádo jsou například považovány za potraviny zvyšující libido nebo za afrodiziaka.

Tyto potraviny také poskytují důležité vitamíny a minerály, které mohou zvýšit průtok krve do genitálií a podporovat zdravý sexuální život.

Dopřejte si čokoládu

V průběhu historie byla čokoláda symbolem touhy, nejen kvůli své lahodné chuti, ale také kvůli její síle zlepšit sexuální potěšení.

Čokoláda podporuje uvolňování chemických látek fenetylaminu aserotonin do těla. To může vyvolat určité afrodiziakální účinky a účinky na zlepšení nálady.

Vyzkoušejte bylinky

Až se příště rozhodnete posedět u romantické večeře, přidejte do pokrmu trochu bazalky nebo česneku. Vůně bazalky stimuluje smysly. Česnek obsahuje vysoké hladiny allicinu, který zvyšuje průtok krve.

Ginkgo biloba je další bylina, která může pomoci léčit sexuální dysfunkci způsobenou antidepresivy u mužů. Je to extrakt získaný z listu čínského stromu ginkgo.

Vyzkoušejte africké triky

Yohimbin, alkaloid nalezený v kůře západoafrického jehličnatého stromu, funguje podobně jako sildenafil (účinná látka obsažená ve Viagře).

Kůra yohimbinu vám může pomoci udržet erekci. Zlepší také kvalitu erekce, ovšem takový účinek jako u Viagry rozhodně nečekejte.

S alkoholem to nepřežeňte

Pokud si dáte dvě skleničky vína, dojde k uklidnění a navození příjemné atmosféry, která je pro sex důležitá. Ovšem více naopak chuť na sex snižuje. Držte se dvou skleniček a podejte se příjemným intimním chvílím.

Štítky: , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares