5 běžných chyb, kterých se dopouštíme při dělání dětí

Chyba číslo 1: Nemáme dostatek sexu

Samozřejmě že si nechcete myslet, že děláte něco špatně, když příjde na dělání dětí, ale tato chyba je alespoň zábavná při napravování. Někdo si myslí, že nechat sex jen na dobu ovulace, aby zůstalo muží více spermii je dobrá věc, ale opak je pravdou.

Chyba číslo 2: Příliž mnoho sexu

Některé páry si myslí, že čím víc sexu máte, tím bude snadnější počít. Ale není to vždy lepší. Ačkoliv častý sex nesnižuje potenci mužů jak si někteří myslí, mít sex několikrát za den nebo snad i každý den může způsobit problémy vyhoření.

Chyba číslo 3: Používat pořád stejnou polohu

Možná jste slyšeli, že “misionář” je nejlepší pozice na otěhotnění a takové řeči okolo. Nicméně to není pravda. Je jedno jestli jste nahoře vy, on nebo zkoušíte nějakou šílenou novou polohu, výsledek je vždy stejný. Neváhejte vyzkoušet i něco nového, užíjte si to!

Chyba číslo 4: Prošvihnout ovulaci

Občas je velmi obtížné načasovat kdy přesně máte ovulaci. Většina žen se drží přiručky, že ovulace začíná 14 dní od prvního dne menstruace. Ovšem nemusí to být vždy pravda, ovulace se může vyskytovat každý měsíc trochu jinak.

Chyba číslo 5: Používání lubrikantu

Přemýšlejte 2x než použijete lubrikant. Většina lubrikantů má negativní efekt na spermie, ty to mají kvůli němu mnohem těžší se dostat k vajíčku a čekat další měsíc jen kvůli lubrikantu asi není to co chcete.

Zdroj: parents.com

Štítky: , , ,

Related Posts

by
Jsem maminkou dvou ratolestí už přes deset let a sama si moc dobře pamatuji, jaké to bylo poprvé hledat všechny informace spojené s těhotenstvím a výchovou. Rozhodla jsem se proto psát články, které snad všem snažilkám, těhulkám a maminkám pomohou v této těžké "práci". Ráda vařím pro svou rodinu, snažím se pravidelně běhat a udržovat se v kondici.
Previous Post Next Post
0 shares