Výborný nápad do interiéru i ven: nábytek z palet

Výměna nábytku každodenní potřeby v domácnosti je stále v plném proudu. Ať už se jedná o interiér nebo exteriér, vaše bydlení se tímto stylem skvěle osvěží. A o jakém zpestření je řeč?

Je to nábytek z palet, který v poslední době zažívá velké „boom“. Hodí se do všech místností v domě i na zahradu. Výhodou paletového nábytku je fakt, že s ním vytvoříte nejrůznější komponenty přesně velikostně na míru. Nejste tak nuceni nakupovat v obchodech předražené kusy nábytku, které vám nemusí do bytu tak úplně pasovat. Navíc si můžete pohrát s designem a povrchovou úpravou, jak je libo. Mít jen nápad a ten realizovat, to je váš začátek..

Co z něj vytvořit?

Paleta poslouží i jako držák na rostliny, stačí ho stlouknout pomocí pár dřevěných prken. Úsporné a jednoduché řešení. Nebo si z něj můžete vytvořit venkovní bar. Dalším tipem jsou židle, z palet jde udělat i opěradlo. Ze židle se pohodlně stane i křeslo, přidejte jen vyvýšený polštář. I paletový nábytek venku je nutné chránit před poryvy větru. Vybavte ho ochranným lakem.

Chalupě budou krásné doplňky z palet a dalších prken taktéž slušet. Jestliže se na chalupě rozhodnete pro nábytek z palet, tyto dřevěné obklady jsou opět aktuálním interiérovým hitem.

Palety zvládne dat dohromady téměř každý, je to snadné

Dřevo patří k nejoblíbenějším materiálům, je ho však potřeba trochu upravit. Právě v přírodní formě se musí ošetřit olejem, voskem či jinou barvou. Paletový nábytek a jeho popularita stoupá mezi všemi generacemi – tzv. multigenerační nábytek. Nábytek z europalet se tak stane dominantní součástí jakéhokoliv části domu.

Bezvadně vypadá i konferenční stolek na kolečkách, který si zamilujete svou praktičností. Takto si můžete vybavit i pracovnu. Spoustu lidí dnešní situace donutila pracovat doma, i z toho ohledu se alespoň částečně zabavíte a vytvoříte si tak bydlení vašich snů.

Štítky: ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares