Legíny jsou kouskem oblečení, které nechybí v šatníku žádné matky. Jak vybrat ty správné?

Legíny se staly oblíbenou součástí našich šatníků, o tom není pochyb. Nosíme je nejen při sportu, ale také doma, do práce, na procházku, a někdy dokonce i na rande. Většina z nás se někdy setkala s typem legín, které se na různých místech zařezávaly, guma v pase se ohrnovala nebo jednoduše klouzaly dolů. Chyba nemusí být vždy nutně v nekvalitních legínách, ale v jejich špatném výběru. V dnešní době existuje výběr legín pro všechny typy postav. Poradíme Ti, podle jakých kritérií vybrat pohodlné a slušivé legíny pro každou příležitost. Ať už jsi sportovně stavěná, drobná nebo máš nějaké kilo navíc, vždy pro Tebe existuje ideální střih legín.

Legíny pro ženy s postavou jablka

Po ženy s postavou jablka se hodí legíny s vyšším pasem. Pokud miluješ zábavné a originální aplikace na legínách stejně jako my, dej přednost drobnějšímu vzoru a tmavšímu provedení, především v oblasti břicha.

Postava ve tvaru přesýpacích hodin

Podobně jako u žen s postavou ve tvaru jablka, i ženy s postavou přesýpacích hodin by měly dát přednost legínám s vyšším pasem. Mohou však být odvážnější ve výběru vzorů na nohavicích. Tmavá část zeštíhlí pozadí a boky, vzory dodají styl a prodlouží nohy.

Postava ve tvaru hrušky

Dámy s bujnějšími křivkami kolem boků by se měly dát pozor na oblast kolem pasu. Ačkoliv má většina z nich tendence sáhnout po legínách s vyšším pasem, jsou pro ně vhodnější alternativy s nižším pasem, pod pupík. Předejdou situacím, kdy se legíny ohrnují při ohnutí. Legíny s nízkým pasem vybírej spíše jednobarevné nebo s méně křiklavým vzorem.

Drobná postava

Pro každého, kdo je drobnější, jsou ideální legíny nižším pasem. Pokud jde o styl, ženy s drobnou postavu se nemusí bát riskovat nosit i velmi výrazné a nápadité vzory legín.

Chlapecká postava

Ženy s chlapeckou postavou by rozhodně měly nosit legíny se sníženým pasem. Ženy s tímto typem postavy si mohou dovolit jakékoliv potisky nebo barvy legín.

Štítky: ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares