5 podivných příznaků těhotenství

Všichni víme, že se těhotenství nejčastěji pozná podle ranní nevolnosti a vynechání menstruace. Ale najdou se i o poznání bizarnější symptomy, které signalizují těhotenství.

1. Chrápání

V těhotenství se často tělo potýká s otoky – a v tomto případě je chrápání způsobeno oteklou nosní sliznicí, která vám jakoby ucpává dýchací cesty a vy tak v noci “zařezáváte” jako nikdy předtím.

2. Kovová pachuť

Na počátku těhotenství často v ústech zaznamenáte nepříjemnou pachuť železa. Mohou za to – jak jinak – hormony. Po prvním trimestru však tyto nepříjemné pocity většinou vymizí.

3. Pocení

Těhotenství doslova nastartuje vaše tělo na nejvyšší obrátky. S tím také souvisí zvýšené pocení a celkový pocit horka.

4. Růst znamínek

Můžete si všimnou, že některá znamínka se vám nápadně zvětší. Tento signál ale v žádném případě nepodceňujte – může značit také závažné kožní problémy.

5. Hlubší hlas

Tentokrát jsou na vině oteklé hlasivky. Využijte toho a pusťte se do zpívání šansonů.

Zdroj: livingandloving.co.za

 

Štítky: , ,

Related Posts

by
Jsem maminkou dvou ratolestí už přes deset let a sama si moc dobře pamatuji, jaké to bylo poprvé hledat všechny informace spojené s těhotenstvím a výchovou. Rozhodla jsem se proto psát články, které snad všem snažilkám, těhulkám a maminkám pomohou v této těžké "práci". Ráda vařím pro svou rodinu, snažím se pravidelně běhat a udržovat se v kondici.
Previous Post Next Post
0 shares