Vyrobte si s námi: lak na vlasy pro přirozený lesk a texturu

Jednoduchý a přirozený lak na vlasy, který vám neslepí vlasy existuje. Přestaňte na vlasy používat chemikálie a raději vsaďte na tento domácí sprej na ovocné bázi. Překvapí vás svou jemností a dokonalou strukturou.

Vůbec neničí vlasy ani po měsíci každodenního užívání, což koneckonců zjistíte i sama. Kdo ho vyzkouší, zřejmě se nikdy nevrátí k nákupu laku na vlasy v obchodě.

Tento domácí sprej na vlasy vám umožní úpravu vašich nezbedných kadeří. Je určen zvláště ženám, které mají husté a kudrnaté vlasy. Všem tedy vřele doporučujeme tento domácí lak, který je k vlasům šetrný, neslepuje je a dokonce nechává jejich vzdušnost.

Jak jsou na tom komerční laky na vlasy?

Laky z obchodu nejsou na vlasy vůbec dobré, jelikož jim nezachovávají jejich přirozený tvar a při dotyku může být cítit i malé křupnutí. Tento lak vám vydrží i několik hodin a jeho kouzlo tkví ve speciálně zvolených ingrediencí.

Jsou odzkoušené a vůbec se nemusíte děsit toho, že je zde použita příměs alkoholu.

Je bez chemikálií, vysoce kvalitní a nezávadný. Pojďme si představit jeho složení, které neobsahuje žádné špatně ingredience. Navíc s ním v závěru ušetříte i nemalé finance.

Sprej na vlasy – složení:

  • 1 celý pomeranč (pro tmavé vlasy nebo citron pro světlé vlasy – nejlépe organický, abyste se vyhnuli pesticidům ve vašem laku
  • 2 šálky filtrované či destilované vody
  • 2-3 lžíce kvalitní vodky i jiného čirého obilného alkoholu
  • 6-8 kapek levandulového esenciálního oleje

Postup:

Vše tekuté odměřte a připravte si lahvičku s rozprašovačem. Pomeranč nebo citron nakrájejte na měsíčky a smíchejte se dvěma šálky vody v malém hrnci. Vařte na středně vysoké teplotě, dokud se tekutina nezredukuje na polovinu.

Přeceďte přes gázu do odměrky. Pokud jste vyvařili příliš mnoho tekutiny, přidejte vodu, dokud nebudete mít 1 šálek. Citrusovou šťávu nechte vychladnout.

Smíchejte alkohol a esenciální oleje v malé misce, krouživým pohybem promíchejte a poté přidejte do šálku citrusové šťávy. Neváhejte experimentovat se svým oblíbeným esenciálním olejem, který vám voní. Fantazii se meze nekladou. Můžete ho však i vynechat, záleží na vás.

Pomocí trychtýře nalijte svůj sprej na vlasy do lahvičky s jemným rozprašovačem a protřepejte, aby se přísady spojily. Před každým použitím protřepejte.

Nejedná se o sprej na vlasy s maximální fixací, po kterém vaše vlasy ztuhnou do neměnné podoby. Nežijeme v 80. letech, účes musí být trochu flexibilní. Máte-li světlé vlasy, citron by vám je mohl ještě o pár tónů zesvětlit, když budete chodit současně i na sluníčko.

Štítky: , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares