Dodejte svému tělu energii hned po probuzení

Znáte ten pocit, kdy vám ráno chybí energie, těžko se vám vstává z postele a první hodinu po probuzení se cítíte, jako byste ještě napůl spali?

Nebojte, nejste v tom sami! S ranní únavou a nedostatkem energie se potýká z různých příčin spousta žen a pokud mezi ně patříte, tak my pro vás máme řešení, jak můžete efektivně a zároveň příjemně a bez námahy svou ranní energii nakopnout hned po probuzení!

Světlo jako impuls pro produkci energie

Málokoho by napadlo, že ze všech možných strategií na podporu energie, mezi které může například patřit ranní rozcvička, sklenice vody nebo sprcha, je nejúčinnější zrovna světlo, které nám obecně může ráno chybět, ať už z důvodu špatného počasí, ročního období nebo zkrátka nedostatečnému vystavení se intenzivnímu světlu.

Určitě jste někdy cítili rozdíl mezi letním slunečným ránem, během kterých máme podstatně více energie, a mezi tím zimním, během kterých jsou rána tmavá a chladná a o to více se nám nechce vstávat z postele. 

Počasí a roční období ale nemůžeme svou vlastní vůli ovlivnit. Co ale ovlivnit můžeme, je začít světlo strategicky využívat z jiných zdrojů než ze slunce.

A nemyslím tím využití běžného domácího osvětlení, ale využití specifických světelných zdrojů, jako jsou infrapanely, které ve světě sklízí čím dál více zvyšující se popularitu.

Svou popularitu si získávají zcela oprávněně, protože na základě mnoha zkušeností a poznatků moderní vědy víme, že tyto přístroje jsou unikátním společníkem do domácnosti, které nám mohou výrazně zvýšit ranní přísun energie, ale nejen to! Zároveň také dokážou podpořit naše zdraví, a to z mnoha úrovní.

Je ale důležité zmínit, že se nejedná o klasické infralampy, vydávající primárně silné teplo, které můžete znát již z dřívějších let. Klasické infralampy mají od těchto moderních LED infrapanelů odlišné světelné spektrum, a proto se liší i v účincích. 

Jakým způsobem ovlivňují infrapanely naši energii?

Jedním ze způsobu, jakým vám tyto přístroje dokážou zvýšit množství energie, je ten, že generují světlo o velmi vysoké intenzitě, které vašemu tělu dá silný signál o tom, že skončila noc a je potřeba přepnout tělo do režimu, kdy je potřeba fungovat.

Naše tělo totiž sbírá informace o barvě a intenzitě světla z okolního prostředí a podle toho mění své „režimy“ fungování. Pokud je světla málo, tak se přirozeně přepíná do režimu odpočinku a přípravy na spánek. Když je světla naopak dostatek, tak tato informace v těle spustí celou kaskádu procesů, mezi které mimo jiné patří i produkce energie, díky které jste během dne bdělí, připraveni pracovat, přijímat a trávit jídlo a podobně.

Energetický účinek infrapanelu není dán jen intenzitou světla, ale také druhem světla

Kromě intenzivního červeného světla infrapanely generují takzvané infračervené záření, o kterém víme, že dokáže s naším tělem dělat doslova zázraky.

Infračervené záření, u infrapanelu konkrétně blízké infračervené záření, má schopnost pronikat hlouběji do našeho těla, kde svým působením dokáže ovlivňovat fungování našich buněk a jejich, laicky řečeno, továrny na energii – mitochondrie.

Bylo zjištěno, že když blízké infračervené záření působí na mitochondrie, tak se zvyšuje jejich tvorba energie pro naše buňky a tím také zároveň naše celková pocitová energie, kterou lze cítit za velice krátkou chvílí.

Jak infrapanely používat?

Jejich využití je ideální zejména ráno krátce po probuzení a to jednoduše tak, že si ke svému infrapanelu sednete nebo se postavíte dle toho, jak ho máte umístěný, a necháte ho působit na co největší plochu vašeho těla po dobu 10 – 15 minut ze vzdálenosti 10 – 30 cm.

Myslíte, že ráno nemáte 10 – 15 minut navíc k tomu, abyste strávili tento čas u infrapanelu?

Možná se budete divit, ale výsledný efekt na vaši úroveň energie pocítíte natolik, že se vaše ráno stane daleko efektivnější a stihnete toho mnohem více!

Kde si můžete infrapanely pořídit?

Infrapanely byly u nás dlouhou dobu nedostupné, ale s příchodem české firmy s názvem MITO LIGHT, jsou tyto dny minulostí.

Firma MITO LIGHT se specializuje na výrobu velice kvalitních infrapanelů v různých velikostech, ve stylovém designu, který zapadne do každého domova.Infrapanely si můžete objednat na jejich stránkách www.mitolight.cz, kde naleznete také další podrobné informace o jejich účincích.

Štítky: ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares