Jak děti hlídají moderní maminky?

Každá maminka se o své dítě bojí. Na tom není nic divného. Dřív nás maminky mohly bez obav pustit hrát si před dům, dneska už to tak snadné není. Hrkne v nás pokaždé, kdy se nám dítě ztratí z dohledu. Na pískovišti, v obchodě i na zahrádce. Jak dítě líp ohlídat? Moderní maminky ví, jak na to!

Moderní doba, moderní řešení

Proč nevyužít toho, že doba jde dopředu a s ní i technologie? Mobil je sice fajn, pro malé dítě to ale není řešení. Z kapsy snadno vypadne, malé dítě ho možná nedokáže ovládat, a to větší ho nevnímá. Zastrčí ho do batohu a vyndá ho leda na hraní her.

Chytré hodinky Gator – nejlepší možná volba

Řešením jsou chytré hodinky, které v sobě mají ukrytý čip pro GPS a WiFi lokaci, disponují i GSM/GPRS technologií. K čemu jsou dobré?

Hodinky umožňují sledování a lokalizaci dětí s poměrně přesným určením polohy pomocí AGPS, GPS, LBS a WiFi. Tuto informaci pak spolu s přesnými souřadnicemi zašlou do mobilní aplikace v telefonu rodiče.

Právě díky této aplikaci lze hodinky ovládat a sledovat. Je k dispozici pro Android i iOS, v češtině a zdarma. Kromě aplikace je k používání hodinek zapotřebí i sim karta jakéhokoliv operátora s aktivními daty a voláním, kterou vložíte do hodinek. Jejich provoz není finančně náročný, počítejte 50-100 kč měsíčně podle toho, zda hodinky budou jen sledovat polohu, nebo vám z nich potomek bude i volat.

Pro jak staré děti jsou hodinky vhodné?

Z osobní zkušenosti, i zkušeností ostatních rodičů, je mohou používat už děti od 3 let. Jim budou sloužit hlavně jako módní doplněk a učební pomůcka. Na hodinkách totiž lze střídat analogový a digitální ciferník, takže se děti mohou učit „číst“ hodiny.

Horní hranice není omezená, děti starší 12 let ale jistě odhalí, proč jim hodinky dáváte, tak z nich asi nebudou moc nadšené.

Náš tip: Hodinky nejsou určené jen dětem, může je na ruce nosit kdokoli, třeba i lidé s Alzheimerem nebo senioři.

Jaké jsou přednosti hodinek s GPS lokátorem Gator?

  • Hodinky jsou voděodolné. Na jejich výrobu byl použit potravinářský silikon Grade Food.
  • Díky kombinaci technologií jako GPS, WiFi, GSM/GPRS vám poskytnou poměrně přesnou informaci o poloze dítěte. Je jedno, zda bude venku nebo v budově.
  • Hodinky mohou nahradit i mobil. Dovolají se na ně jen čísla, která nastavíte v hlavní aplikaci. Na stejná čísla lze z hodinek i volat. Jinam ne.
  • Čas na hodinkách se nastavuje automaticky.
  • Dítě nemůže samo hodinky vypnout, pokud mu to nedovolíte.
  • Baterie vydrží na jedno nabití až 3 dny.
  • Hodinky disponují SOS tlačítkem pro případ nouze i možností nastavit oblast, ze které dítě nesmí pryč aniž byste to věděli.

Hlídejte děti chytře a moderně i vy. Nestrachujte se, zda dítě došlo do školy, na kroužek nebo domů. Pořiďte mu chytré hodinky Gator třeba pod stromeček.

Štítky: , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares