Bude to chhlapeček nebo holčička? Zkuste triky našich prababiček

Už se nemůžete dočkat, až zjistíte, jestli kupovat výbavičku v modré nebo růžové? Zkuste některý z následujících triků našich prababiček!

Tvar břicha

Určitě už jste i tom slyšela mnohokrát. Podle toho, zda se zakulacujete spíše doširoka nebo naopak jakoby do špičky se prý pozná pohlaví miminka. Pokud je vaše bříško spíš oválné a trčí dopředu, můžete s nadějí očekávat narození chlapce.

Ranní nevolnost

Říká se, že maminky holčiček zažívají nevolnost silněji a už od úplného počátku těhotenství. U chlapců se naopak dostavuje později a v menší intenzitě.

Srdeční činnost

Při každé prohlídce se lékař nepochybně zajímá o tepovou frekvenci vašeho miminka. Zdá se, že se pomocí této metody dá odhalit i pohlaví dítěte. Někteří tvrdí, že tepové frekvence 140 tepů za minutu a vyšší téměř jistě znamená, že vám v bříšku roste děvčátko.

Barva moči

Zní to trochu nechutně, ale pokud budete sledovat barvu vaší moči, dokážete údajně předpovědět pohlaví vašeho miminka o hodně dříve než lékař. Výrazně žlutá barva značí chlapce, naopak nevýrazná až průhledná moč předpovídá dívku. Pravdou ale je, že barvu moči ovlivňuje mnoho různých faktorů, a proto je potřeba věnovat se sledování alespoň 10 dní, aby se vyloučily jiné příčiny změny barvy.

Zdroj: www.babylondon.co.uk

Štítky: , , ,

Related Posts

by
Jsem maminkou dvou ratolestí už přes deset let a sama si moc dobře pamatuji, jaké to bylo poprvé hledat všechny informace spojené s těhotenstvím a výchovou. Rozhodla jsem se proto psát články, které snad všem snažilkám, těhulkám a maminkám pomohou v této těžké "práci". Ráda vařím pro svou rodinu, snažím se pravidelně běhat a udržovat se v kondici.
Previous Post Next Post
0 shares