7 skvělých tipů, jak udržet děti zabavené a klidné v autě

Zabavte děti na dlouhých cestách s těmito užitečnými tipy.

Vzpomínám si, když jsem kdysi řídila dokonale čisté auto. Nyní je moje auto plné drobků od sušenek a prázdných krabic od džusů, které opravdu moc nevoní. Vaše auto kdysi bývalo jízdenka za svobodou, ale nyní se z něho stal pouze užitkový předmět – mučící dům, který má kola, jako když už hodiny jedete na trýznící konec směrem k vaší dovolené, kterou jste tolik potřebovali.

Nemusí být ale vše tak černé, přinášíme vám pro začátek několik rad jak si zpříjemnit svou cestu

Zde je 7 nápadů, jak si svou cestu udělat klidnou a příjemnou, jak je to jen možné, abyste nepřijeli do cíle naprosto vyčerpaní:

1. Buďte realističtí

Čím dříve si uvědomíte, že vaše cesta bude trvat déle, než předtím, kdy jste ještě neměli děti, tak tím lépe. Skutečnost je taková, že po cestě budete muset zastavovat alespoň jednou za 2 až 3 hodiny: malé děti – především batolata – potřebují pravidelné přestávky, aby nebyla znuděná, potřebují jít na záchod a být na čerstvém vzduchu. Pokud po cestě potřebujete přestávku a zůstat někde přes noc, doporučujeme vybrat si něco scénického (i pro rodiny s dětmi) a zpříjemnit si to jako součást dovolené, spíše než to chápat jako zdržení.

2. Použitje iPad

Zabavit vaše dítě na chvíli obrazovkou je obecně velmi dobrý nápad. Záleží na rodičovském rozumu, jak s tímto pravidlem na cestě naloží. Chcete – li se cítit méně vinni, doplňte svůj tablet vzdělávacími hrami, takže se vaše dítě něčemu přiučí, zatímco zůstane zaměstnané. Pokud máte více než jedno dítě a pouze jeden tablet, můžete vytvořit časový plán pro každé dítě (hodně štěstí!) nebo koupit něco, co vám umožní pověsit iPad přes zadní opěrku hlavy, takže všechny děti mohou sledovat film společně.

3. Hudební CD

Pokud cestujete s novorozenci, tak se vzdejte svých snů posloucháním sbírky vaší milované hudby, které se zaprášili, zatímco jste vychovávali své děti. Místo toho vytáhněte CD s dětskými říkankami a vytvořte hru zpěvu společně s vašemi dětmi.

4. Svačinky

Svačinky jsou skvělá pomůcka, kterou děti očekávají a velmi se na ni těší. Rozinky, suchary, tyčinky – především suché občerstvení,  ze kterého nebude mnoho nepořádku  a nevyžaduje stále měnit oblečení.

5.Staromódní hry

Existuje důvod proč hry jako  “I Spy“ a car kriket tu budou stále – jsou stále zábavné a vyžadují  trochu mentální úsilí. A navíc pomáhají při výuce dovedností, jako je pravopis a matematika a je to skvělý způsob, jak zapojit také dospělé.  ( možná slovní fotbal..)

6. Dárkové tašky

Děti milují hračky, které přicházejí s novinkami a vzrušením, kde ani není nutná drahá cena. Přejděte na místní kliknutí nebo Dis-Chem a kuptenekolik  levných hraček. Zabalte je  jednotlivě  v barevném papíru a dejte jednu svému dítěti na každou hodinu. Můžete to také použít jako odměnu za dobré chování.

To byl asi vynechala, příjde mi to divný

7. Digitální fotoaparát

Většina lidí v dnešní době používá své telefony právě k focení, takže pokud máte starý digitální fotoaparát ,můžete ho nechat vaše děti používat na  jejich první selfie sérii během vaší cesty. Pokud existuje jedna věc, kterou budou milovat víc než focení, bude prohlížení si fotek poté.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Jsem maminkou dvou ratolestí už přes deset let a sama si moc dobře pamatuji, jaké to bylo poprvé hledat všechny informace spojené s těhotenstvím a výchovou. Rozhodla jsem se proto psát články, které snad všem snažilkám, těhulkám a maminkám pomohou v této těžké "práci". Ráda vařím pro svou rodinu, snažím se pravidelně běhat a udržovat se v kondici.
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares