5 způsobů, jak zařídit, aby dítě usnulo při cestování

Cestování s dítětem může být dost náročné, zejména pokud jde o udržení jeho spánku. Získání dobrého odpočinku je klíčem k udržení svého maličkého v dobré náladě, když jste daleko od domova, takže mějte těchto pět tipů na paměti, pokud uvažujete o cestování v blízké budoucnosti:

  1. Udržujte své dítě v bezpečí tím, že uložíte dítě ke spánku ve stejný čas, jako to děláte doma. Vezměte s sebou své oblíbené knihy, hračky a deky, zejména ty, které si dítě se spojuje se spánkem.
  2. Pokud je to možné, snažte se zahrnout mnoho outdoorových aktivit v průběhu dne, ale zůstat v blízkosti svého bydliště (to znamená, že pokud jste ubytováni), ve večerních hodinách to pomůže dítěti usnout.
  3. Kupte dobrou cestovní postýlku. Investice do stabilní cestovní postýlky, která nabízí dobrou podporu a pohodlné matrace se určitě vyplatí.
  4. Nezapomeňte si s sebou vzít uklidňující věci, které má dítě ve svém dětském pokoji: noční CD dítěte, aplikace v mobilním zařízení atd.
  5. Plánovat své denní aktivity podle obvyklého rozvrhu vašeho dítěte. Pokud je to možné, dejte dítě spát alespoň jednou za den do cestovní postýlky nebo do postele, kde bude spát v noci.
Štítky: , , , ,

Related Posts

by
Jsem maminkou dvou ratolestí už přes deset let a sama si moc dobře pamatuji, jaké to bylo poprvé hledat všechny informace spojené s těhotenstvím a výchovou. Rozhodla jsem se proto psát články, které snad všem snažilkám, těhulkám a maminkám pomohou v této těžké "práci". Ráda vařím pro svou rodinu, snažím se pravidelně běhat a udržovat se v kondici.
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares