5 věcí pro novorozence, které ve skutečnosti nepotřebujete

Zejména ve chvíli, kdy čekáte první dítě, mají rodiče tendence pořizovat šílené množství oblečení a věcí, které později vůbec nevyužijí. Co ve skutečnosti pro své miminko potřebujete a čemu se při nákupech vyhnout?

Velké množství oblečení

Zatímco kojenecké oblečení může být rozkošně neodolatelné, realita je taková, že není příliš praktické. V těchto raných dnech si vaše dítě nebude užívat převlékání, takže ty roztomilé oblečky, které jste si představovali, že je nosí, ve vaší mysli fungují mnohem lépe než ve skutečnosti. Je pravděpodobnější, že se nakonec budete držet převážně kombinéz a bodýček.

Mějte na paměti, že velikost miminka se mění i po dvou týdnech. Pořiďte od každé velikosti jen pár kousků.

Lehátka a křesílka

Vajíčko, vibrační lehátko, houpací lehátko…nepotřebujete vše. Vyberte jednu z možností, kde můžete uklidnit plačící miminko.

Doporučujeme zvolit věci, které mají také nějakou dlouhou životnost: Některá dětská odrážedla lze přeměnit na křesla pro batolata, takže mají delší životnost.

Různé lahve

I když může být uklidňující dělat všechny přípravné práce tím, že nakoupíte vše ještě před příchodem dítěte, můžete skončit nákupem věcí, které nepotřebujete.

Lahví existuje několik typů. Počkejte, až se dítě narodí a rozpoznáte jeho preference.

Objemné kusy nábytku

Obrovské množství nábytku navrženého pro dětský pokoj je docela zbytečné – a ne každý předmět je vyžadován. Přebalovací pult lze nahradit komodou s přebalovací podložkou. Dítěti stačí jedna postýlka apod.

Dětská vanička

Pokud máte chuť toto vynechat, buďte si jistí, že můžete své děťátko bezpečně vykoupat ve sprše, vaně nebo kuchyňském dřezu bez jakýchkoliv doplňků a koupání ve vaně společně s dítětem může být způsob, jak relaxovat (jen počkejte, až se pupík dítěte dítěte zahojí).

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 shares